Skocz do zawartości
robi222pl

Zasilacz do komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!


Potrzebuję pomocy w znalezieniu nowego zasilacza do komputera.Jako,że ostatnio miałem problem z moją GTx 770 oddałem ją do naprawy wróciła ale dalej miała problem(piszczenie),po napisaniu tego do serwisu spytali się o zasilacz powiedziałem że mam 500 w a dostałem odpowiedź,że ta karta potrzebuje 600 w.Więc liczę że znajdzie się jakaś osoba która pomoże mi dobrać zasilacz(myślę,że 650w)
Specyfikacja komputera 
MSI GTX 770 wersja OC
I5-4590 
asrock B85Pro4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli karta piszczy, zaden zasilacz jej nie pomoze. Cewki piszcza, to czesta przypadlosc plyt glownych i kart graficznych.

 

Normalnie takie sztuki sa wymieniane na nowe, wolne od wad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze zdebik , na piszczenie karty żaden zasilacz nie pomoże .

 

Możesz spróbować zalać piszczące cewki klejem typu superglue .

 

A te minimalne 600W dla GTX770 można włożyć między bajki - do I5 4590 + GTX770 spokojnie starczy dobre 450W , GTX770 w parze z I7 3960X@4,6 Ghz i zasilany przez BQ 1 200 W ( certyfikat 80+ Gold - sprawność ~90 % )  podczas testu w BF3 bierze 370-390W , po uwzględnieniu strat na PSU wychodzi 330-350W .

 

A tym masz nowszy i mniej prądożerny procek który ma 4 a nie 6 rdzeni i nie jest podkręcony .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...