Skocz do zawartości
Z0rdonik

Co dokupić ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chodzi o to, że 3 lata temu kupiłem sobie komputer o takich podzespołach:

System operacyjny : Windows 7 Ultimate 64-bit

CPU: AMD FX-4100

RAM: 8,00GB 1-kanałowy DDR3 799MHz

Płyta Główna: MSI 760GM-P21(FX) (MS-7641)

Grafika: GeForce GTX 650

Nośnik: 1397GB Western Digital WDC WD15EARS-00MVWB0 ATA Device (SATA)

I tu nasuwa sie moje pytanie, otóż kolega złożył mi oferte, że odkupi ten komputer za 1500zł i nie wiem czy bardziej mi się opłaca go sprzedać, czy po prostu jakoś go "ulepszyć", generalnie chciałbym pograć w nowsze gry.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy też ile pieniędzy chcesz wydać na modyfikacje... Jeśli mniej niż kolega chce zapłacić, to radziłbym sprzedać.

Edytowane przez Mastebi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, to można jedynie kartę zostawić, ale jednak ta karta to za mało, żeby grać komfortowo na średnich/wysokich detalach.

Więc jeśli celujesz w komfortowe granie, to jednak trzeba złożyć blaszaka od zera.

Edytowane przez Mastebi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/jaki_komputer_kupic_zestawy_komputerowe_na_maj_2016

 

zestaw za 2600 powinien starczyć do komfortowego grania na średnich detalach, bądź też na mieszanych średnie/wysokie (zależy od gry).

Można poczekać też na premierę Pascali i złożyć komputer taniej.

Edytowane przez Mastebi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...