Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem od 2 miesiecy sie mecze z wyborem : karty graficznej , procesora , płyty głównej

cena wszystkich 3 przedmiotów nie powinna przekraczać 1100 zł 

prosze was o doradzenie mi co kupić zamierzam grac w gre typu fps  Counter strike global offensice 

krótko mówiąć potrzebuje karty graficznej procesora i płyty głównej w cenie 1100 zł pod cs go

najlepiej aby karta graficzna pasowała i do płyty głównej którą mam teraz https://www.morele.net/plyta-glowna-gigabyte-ga-a55m-ds2-amd-a55-socket-fm1-pcx-vga-dzw-glan-sata-raid-ddr3-matx-ga-a55m-ds2-450146/  i do płyty głównej ktorą bede chciał kupić dlaczego ? bo chce jak najszybciej mieć dobry komputer a u mnie w domu z pieniędzmi cięzko więc troche będe zbierał i chce zacząć od kupna karty graficznej posiadam aktualnie 310 zł moge dozbierać do 400 bo pod cs to bardziej procesor wazny z reszta i tak nie bede chcial grac na wyzszych niz 1200x700 wiec na sam poczatek chce kupic karte graficzna ... i o ile to możliwe { nie jest to konieczne jednak bardzo bym chcial by tak sie dalo }

do tej płyty głównej co dałem tam wyzej linka aby do mojej płyty głównej pasowała ta karta i do tej którą kupie bo chce tak po kolei kupować za procesor nie dam mniej niz 450 zł bo to bardzo wazny podzespoł pod cs go . starałem sie to jak najlepiej wytłumaczyć prosze o odpowiedź


karta graficzna nie musi być mocna tylko taka aby na 1200x700 dawała rade i na 1600x1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz grał wyłącznie w cs:go?

 

Bo ogólnie rzecz biorąc przy budżecie 400 zł nie bardzo da się wybrać ogólnie sensowna kartę graficzną. R7 265 (HD 7850) używane w tym budżecie wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz grał wyłącznie w cs:go?

 

Bo ogólnie rzecz biorąc przy budżecie 400 zł nie bardzo da się wybrać ogólnie sensowna kartę graficzną. R7 265 (HD 7850) używane w tym budżecie wg mnie.

komputer pod cs go tak bede gral w cs go Karta graficzna nie musi byc nie wiadomo jak mocna !!!

nie bede gral na rozdzielczosci wyzszej niz 1200x700 :P chce taka ktora sie nadaje na to w sam raz mocna i ktora z latwoscia bez zadnych problemow da rade na 1200 x 700 do cs to bardziej procesor wazny jest wiec chcial bym intel core i3 nie dam za procesor mniej niz 450 zl bo procesor do cs wazna sprawa

nie wiem czy kupic intel core i5 za 700-750 zł i tańszą karte graficzna czy jak

bo i tak nie chce grac na ustawieniach graficznych nie wyższych niż 1200x700 a na tym raczej każna karta graficzna powyżej 300 zł da rade nie ?

Edytowane przez help me

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...