Skocz do zawartości
galik2525

Przejście z 775 na socket 1151 modernizacja do 1500 -1700 zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czeka mnie modernizacja kompa mój sprzęt wygląda obecnie tak :

Typ procesora    QuadCore Intel Xeon E5450, 3000 MHz (9 x 333)
Nazwa płyty głównej    Asus P5Kc
Nazwa modułu    Kingston 4GB    DDR3-1333 (667 MHz)
Karta wideo    Gigabyte Radeon R7 260X 1GB GDDR5
Nazwa monitora    BenQ GW2450H
Zasilacz Thermaltake Smart SE Modular 530W

Dysk Crucial mx 200 250 GB plus 2 TB seagate

Budżet Jak w temacie do około 1700 zł głownie gry ale zaznaczam że kartę dokupię później zapewne gtx 1070 jak troche lepiej będzie z dostępnością a więc z zestawu została by obudowa, dyski , zasilacz i na razie karta graficzna resztę bym sprzedał i chcę coś kupić będę grał w rozdzielczości 1920x1080 proszę o podanie przykładowej konfiguracji nawet z kartą do kwoty wtedy dokładamy cene karty. 1700 to budżet na płytę główną ,ram,procesor . Nie wiem czy do takiej rozdzielczości potrzebuję GTX 1070 czy wystarczy coś słabszego chciałbym komfortowo pograć w nowe tytuły min Wiedźmin 3. Chłodzenie do proca mam:)Z tą kartą 1070 chyba przesadziłem spojrzałem na ceny :) to w dalszej przyszłości może za pól roku chyba że coś podpowiecie co tańszego kupić tak do 1200 zł maks kartę która będzie się nadawała do grania :)?

Edytowane przez galik2525

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiedzielibyście na tą płytę MSI Z170-A PRO za 450zł i i5-6600K za 1100 zł do tego ram 2x 4GB HyperX 2133 MHz CL14 za 140 zł akurat 1700 zł czy warto dorzucać na przyszłość czy wydać te 300 zł mniej  i wziąc B150M Mortar czy później na tej płycie można byłoby kręcić i5-6600K ? I czy odczuję wzrost wydajności w grach  względem I5 6500.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...