Skocz do zawartości
millor

Co kupić 9600 za 428 zł czy 9600pro za 640zł a może co inne

Rekomendowane odpowiedzi

3. da się odblokowąć 9600 na 9800 !!!!!!!!!

Pytasz czy twierdzisz? :o

 

Jesli twierdzisz to prosze o link do jakiegos artykulu... :?

mi sie wydaje ze millor pyta :D :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 18 lat gram mało ale jak już gram to chce mieć z tego przyjemność, czyli gry mają chodzić płynnie. A co do karty to mam inne rozwiąznie gf4 ti4200. IHMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 18 lat gram mało ale jak już gram to chce mieć z tego przyjemność, czyli gry mają chodzić płynnie. A co do karty to mam inne rozwiąznie gf4 ti4200. IHMO

 

no i znowu jakis NV fan chce wcisnac jakies gofno :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 18 lat gram mało ale jak już gram to chce mieć z tego przyjemność, czyli gry mają chodzić płynnie. A co do karty to mam inne rozwiąznie gf4 ti4200. IHMO

I po kiego grzyba mu GF4Ti4200? Ma 9100, więc nie ma sensu dopłacać za trochę tylko wydajniejszą kartę. Lepiej dołożyć ciut więcej i mieć obsługę DX9.0, które się przyda choćby w HL2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 18 lat gram mało ale jak już gram to chce mieć z tego przyjemność, czyli gry mają chodzić płynnie. A co do karty to mam inne rozwiąznie gf4 ti4200. IHMO

 

no i znowu jakis NV fan chce wcisnac jakies gofno :?

:lol: Na szczęście Radeon fan był w pogotowiu i zareagował. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 18 lat gram mało ale jak już gram to chce mieć z tego przyjemność, czyli gry mają chodzić płynnie. A co do karty to mam inne rozwiąznie gf4 ti4200. IHMO

 

no i znowu jakis NV fan chce wcisnac jakies gofno :?

:lol: Na szczęście Radeon fan był w pogotowiu i zareagował. :wink:

no oczywiscie gdyby nie ja to te Kaeresy i Genghiskhany opanowaly by to forum............az strach pomyslec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kupie tylko poszukma jeszcze jak z wydajnościa i sprzedam na allegro

czyli, ze co? kupisz i sprzedasz? po co?

 

jakos tak niewyraznie w tych swoich postach sie wypowiadasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i znowu jakis NV fan chce wcisnac jakies gofno :?

Twoim zdaniem aktualnie gf4 to "gofno" czy tez zawsze nim bylo?

Nie bardzo wiem jak zrozumiec twoja wypowiedz :) ale faktycznie posiadacz radka9700 mozesz faktycznie odczuwac ew przesiadke na gf4 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 18 lat gram mało ale jak już gram to chce mieć z tego przyjemność, czyli gry mają chodzić płynnie. A co do karty to mam inne rozwiąznie gf4 ti4200. IHMO

 

no i znowu jakis NV fan chce wcisnac jakies gofno :?

 

rozwalaja mnie takie teksty ... ja mam to gowno jak nazwales gf4200 wszystkie gry smigaja niemam problemow ze sterownikami i kompatybilnoscia gier ... wiec uzasadnij moze zamiast rzucac miesem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle że kupie porobie testy jak będzie szybsze o 50%-100% przy AA od radeona 9100 to zostanie jak nie to na allegro. I tak tam sprzedaje.

Może powinienem zrobić konkurencje do benchmark.pl w testach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektorzy to nie maja co z kaska robić :) IMO zakup teraz nie ma sensu .lepiej poczekac do pazdziernika na H-L 2 i kupic jakies 9500pro conajmniej ale jak lubisz sie bawic to czemu nie no i pozniej jeszcze pewnie jakiemu lolowi na allegro opchniesz jak ci sie "znudzi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi skad wy taki tani sprzet dorywacie niemoge z zazdrosci

430zl radek 9600 kiedy indziej koles kupil radka 9600TX za 590 zl

cholera skad wy takie tanie rzeczy biezecie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdem w podobnej sytuacjyi jak millor. Musze tylko pozbyć się radka 8500. Zastanawiam sie nad kupnem radeona 9600 (ale tylko jeśli da sie go przerobić na coś szybszego) - 477zeta (HIS), radeona 9600Pro - 712zeta (HIS) i GFX'a 5600 256MB VIVO Leadtek - 685!

No i co tu kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźcie przed zakupem pod uwagę co do 9600 pro, że są wersje zwykłe

ok. 600/400 i Lite ok. 400/400. Niestety mało sie o tym mówi, a sądze ,że za tą cenę to będzie chyba Lite, na dodatek kiepsko podkrecalna. Obym sie mylił, ale przemyślcie jeszcze sprawę.

 

W każdym razie udanego zakupu.

karolski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem NV GF 2 MX 200 i myślałem że jest good . Kiedy kupiłem radeona 9200 za 480 zł świat stał się piękniejszy(szczególnie w grach). Polecam wszelkiej maści RADEONY :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem NV GF 2 MX 200 i myślałem że jest good . Kiedy kupiłem radeona 9200 za 480 zł świat stał się piękniejszy(szczególnie w grach). Polecam wszelkiej maści RADEONY :]

Cieszę się twoim szczęściem, ale z 9200 za taką kasę dałeś ciała :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...