Skocz do zawartości
Ernio52

i7 4790k -tajemnicza żelka

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdziłem dół i wygląda tak samo jak na grafikach. Wiecie może czy mogę go zwrócić? Jak dla mnie jest to produkt niezgodny z opisem aukcji w której nie było słowa o skalpowaniu.

 

Masz 14 dni bez podawania przyczyny na zwrot. POK Allegro. Każdy wystający silikon pomiędzy IHS a płytką świadczy że cep był skalpowany.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co robić, sprzedający wypiera się wszystkich zarzutów i twierdzi że nawet nie wie co to znaczy skalpować procesor  :sad:

Sytuacja jest taka że ihs mogę podważyć w jednym rogu nawet panokciem. Może ktoś wie czy mam z nim jakieś szanse?

Jego nazwa na allegro to DJ_OverclockeR uważajcie na niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz 14 dni bez podawania przyczyny na zwrot. POK Allegro. Każdy wystający silikon pomiędzy IHS a płytką świadczy że cep był skalpowany.

To chyba czas wziąć do ręki trochę procesorów, przy produkcji nie zawsze ląduje ta sama ilość tego ala silikonu/kleju dlatego mniej lub więcej wycieka poza ihs.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba czas wziąć do ręki trochę procesorów, przy produkcji nie zawsze ląduje ta sama ilość tego ala silikonu/kleju dlatego mniej lub więcej wycieka poza ihs.

 

Trochę tak, ale z drugiej strony nie widziałem jeszcze aż tak poszarpanego :P

No i po co jeszcze jest aukcja z tym cepem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ten cep dziala prawidlowo, ma niskie temperatury i dobrze sie kreci, czyli robi okolo 4,5 GHz przy naapieciu nie przekraczajacym 1,3 V to ja bym go zostawił. Sam oskalpowalem kilkanascie procków i nazwal bym to raczej naprawą tego co spartolił intel :-)

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...