Skocz do zawartości
pr0skater00

Zestaw do internetu/worda/filmów budżet 1200pln

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje komputera, jedyne zastosowania to 90% czasu przeglądarka internetowa, czasem pakiet office i czasem odtwarzanie filmów w HD. Kasa do wydania to 1200zl powiedzmy max 1250. Potrzebny jest dysk SSD, pojemność 120gb bedzie wystarczająca. W tej kasie i zakresie zastosowan zakladam ze nie ma co rozlgadac sie za zewnetrzna grafika i zintegrowana z procesorem wystarczy?

Poki co biore pod uwage taki zestaw: https://www.morele.net/inventory/info/0rehXJ/

 

Cos w nim zmienic? Znacie moze sklep internetowy gdzie nie zaplace 80pln za usluge montazu? (pamietam ze jakies 4lata temu zamawialem znajomemu komputer z jakiegos sklepu i montaz byl za 1pln, ale nie pamietam juz jaki to sklep). Z gory dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam.

Edytowane przez pr0skater00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszyk za 1240zł,  lub HDD zamienić na SSD

Możesz też rozważyć poleasingowe 

przykładowe:

dell7010, i5 3470, RAM 4GB , 120GB SSD+WIn7 1150 zł, 12 mc gwarancji

dell3010, i5 3470, RAM 8GB, HDD 250GB+Win7 955zł ,  12 mc gwarancji

 

Kiedyś kupiłem od AMSO do biura, PC chodzi bezgłośnie przy Office,net, muzyka, filmy. Obsługa też przednia. 

 

Jeśli chodzi o montaż w Morele to jest promocja za 1zł. po dodaniu do koszyka usługi, na dole wpisz kod promocyjny. Opis w dolnej części pierwszej strony.

Edytowane przez Dart9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszyk za 1240zł,  lub HDD zamienić na SSD

Możesz też rozważyć poleasingowe 

przykładowe:

dell7010, i5 3470, RAM 4GB , 120GB SSD+WIn7 1150 zł, 12 mc gwarancji

dell3010, i5 3470, RAM 8GB, HDD 250GB+Win7 955zł ,  12 mc gwarancji

 

Kiedyś kupiłem od AMSO do biura, PC chodzi bezgłośnie przy Office,net, muzyka, filmy. Obsługa też przednia. 

 

Jeśli chodzi o montaż w Morele to jest promocja za 1zł. po dodaniu do koszyka usługi, na dole wpisz kod promocyjny. Opis w dolnej części pierwszej strony.

Dzieki za odp.

Kod promocyjny sprawdzalem, niestety dziala przy zamownieniu za minimum 1500pln.Wiec ponawiam pytanie czy moze ktos polecic sklep z podobnym cenami i darmowym/tanszym montazem?

Co do poleasingowych, to niestety ale w gre wchodzi tylko nowy sprzet. Mam pytanie dot. ramu, 4gb to nie bedzie malo? Teraz moze i wystarczy, ale za rok czy dwa? Nie lepiej odrazu wziac 8gb? Bo patrzac na zuzycie zasobow przez np. chrome ostatnim czasem to mam watpliwosci czy 4gb bedzie wystarczajace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos w nim zmienic? Znacie moze sklep internetowy gdzie nie zaplace 80pln za usluge montazu? (pamietam ze jakies 4lata temu zamawialem znajomemu komputer z jakiegos sklepu i montaz byl za 1pln, ale nie pamietam juz jaki to sklep). Z gory dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam.

 

Zestaw jest dobry, procesor wystarczy do takich zastosować w zupełności, a bez dopłaty składają w x-kom, nie wiem tylko czy jest jakiś limit cenowy ale raczej nie. Info o składaniu dodajesz w komentarzu do zamówienia, ceny też są ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...