Skocz do zawartości
NTT1997

Kompletowanie PC

Rekomendowane odpowiedzi

 jak wsadzę 1070 https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-1070-gaming-x-8gb-gddr5-256-bit-hdmi-dvi-d-3x-dp-box-774380/ do tego http://www.chip.pl/testy/podzespoly-pc/plyty-glowne-intel-lga-1156/intel-dh55tc/specification?switch_t=t  i jakaś stara i5 to nie wybuchnie przez miesiąc ?? chodzi i to że jeśli wymienię płytę główna to muszę też procka, ram itd a mój budżet starczy mi na razie na GPU (Wiem że stare części ograniczą mi kartę JESTEM tego świadom )

Edytowane przez NTT1997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kompletnie bez sensu, 1156 to do muzeum 

 

po co chcesz inwestować w pierwszej kolejności w grafikę, skoro ta szybciej się starzeje i gorzej trzyma wartość? 

Bo kom pa z 6 lat chce kupić grafikę która jest jednak bardziej wykorzystywana w grach. A co ja będę się tłumaczył, chce to włożyć na miesiąc do tej płyty i pytane brzmiało czy nie wybuchnie jedno albo drugie....  . W styczniu wymienię ja na https://www.morele.net/plyta-glowna-msi-z170a-gaming-m3-z170-ddr4-sata3-usb-3-1-atx-7978-001r-768604/ ta pasuje? Jak mi napiszesz że za droga itp to ja ci powiem że pod SLI z 1080 albo 70, ty mi powiesz że to jest nie opłacalne a ja ci powiem BO MOGĘ i tak możemy w nieskończoność wracając znowu do tematu jeśli się znasz masz pojęcie  czy nic się nie stanie ze sprzętem w ciągu miesiąca.      W ciągu miesiąca ta grafika na pewno będzie przestarzała i do wywalenia bo wyjdzie pewnie już z 5 nowy generacji. Będzie historią

Edytowane przez NTT1997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MINI REGULAMIN DZIAŁU - PROSZĘ KONIECZNIE PRZECZYTAĆ !

 

 

Jak tytułować tematy w dziale co kupić

 

 

Napraw się, popraw

 

Przepraszam serdecznie waszą ekscelencje za moją niekompetencje ale jeszcze nie zdążyłem rozwinąć tematu do Mojego Kompletowania...

 

Więcej grzechów nie pamiętam serdecznie za wszystkie przepraszam.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo kom pa z 6 lat chce kupić grafikę która jest jednak bardziej wykorzystywana w grach. A co ja będę się tłumaczył, chce to włożyć na miesiąc do tej płyty i pytane brzmiało czy nie wybuchnie jedno albo drugie....  . W styczniu wymienię ja na https://www.morele.net/plyta-glowna-msi-z170a-gaming-m3-z170-ddr4-sata3-usb-3-1-atx-7978-001r-768604/ ta pasuje? Jak mi napiszesz że za droga itp to ja ci powiem że pod SLI z 1080 albo 70, ty mi powiesz że to jest nie opłacalne a ja ci powiem BO MOGĘ i tak możemy w nieskończoność wracając znowu do tematu jeśli się znasz masz pojęcie  czy nic się nie stanie ze sprzętem w ciągu miesiąca.      W ciągu miesiąca ta grafika na pewno będzie przestarzała i do wywalenia bo wyjdzie pewnie już z 5 nowy generacji. Będzie historią

 

Jezu człowieku. Nie do końca zrozumiałem, jeżeli faktycznie masz zamiar za miesiąc wymienić platformę na z170 (nie wiem czy to był żart czy co) to możesz kupić tę grafikę, ale płytę główną do to kup na 1155 chociaż, tańsze są i 1156 to złom już. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

MINI REGULAMIN DZIAŁU - PROSZĘ KONIECZNIE PRZECZYTAĆ !

 

 

Jak tytułować tematy w dziale co kupić

 

 

Napraw się, popraw

 

Przepraszam serdecznie waszą ekscelencje za moją niekompetencje ale jeszcze nie zdążyłem rozwinąć tematu do Mojego Kompletowania...

 

Więcej grzechów nie pamiętam serdecznie za wszystkie przepraszam.. 

 

jestem stiltowany nie mam ochoty rozmawiać o takich błahostkach 

Jezu człowieku. Nie do końca zrozumiałem, jeżeli faktycznie masz zamiar za miesiąc wymienić platformę na z170 (nie wiem czy to był żart czy co) to możesz kupić tę grafikę, ale płytę główną do to kup na 1155 chociaż, tańsze są i 1156 to złom już. 

sorki ale jak napisałem poniżej jestem trojchę stiltowany itp Sorki

nie mam  zamiaru kupować tej płyty głównej co napisałem na samym początku mam ją w starym kompie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...