Skocz do zawartości
malanacream

problem z windows update !!

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj instalowalem XP ,a potem chcialem zrobic update (Windows Update) ale po zeskanowaniu mojego syst. zostalem poinformowany ze nie ma w tej chwili zadnych aktualizacji dla mojego komputera.Jest to troche dziwne bo zawsze po instalacji systemu mialem kilkadziesia latek do zainstalowania.Czym to jest spowodowane,a moze serwery Microsoftu siadly ??

Dzis instalowalem system dwa razy z roznymi kluczami i efekt ten sam ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie ma uaktualnien?

jesli mas zpirata to moze jakas blokada jest.. ja np mam orginal i dzisiaj sciagalem i po chwili wywalilo mi explorera :)

moze w tym czasie uaktalniali cos i nie działał im server różne mogą być przyczyny stawiam na pirata ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj kumpel mial fajniejsza sytuacje, upieral sie abym mu zaktualizowal xp (on nie umie :)), mowie no dobra, zasiadlem na kompa no i poszlo, zaktualizowalo, uruchomilo kompa i ZONK - koles mial pirata, a tu nagle pojawil sie komunikat o jakims sprawdzeniu autentycznosci i musial podac seriala, ale taki na jakim instalowal windows nie szlo, :), no i reinstal windowsa, powiedzial ze juz wiecej nie bedzie aktualizowal, tzn. ze ja mu juz wiecej nie bede aktualizowal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...