Skocz do zawartości
sawczyk

Zestaw z 2014 co mogę wymienić ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zmodernizować komputer ,składałem go z pomocą Waszych rad na forum i sprawdza się bardzo dobrze. Komputer używam w 90% do gier , na modernizacje mogę przeznaczyć z 4tyś zł  +-500zł . Czy moja płyta obsługiwała  by kartę typu GTX1080 lub 1070?? Co warto jeszcze wymienić ??

 

 

 

Dysk Western Digital Caviar Blue, 3.5\'\', 1TB, SATA/600, 7200RPM, 64MB cache (WD10EZEX)

 
 
 
Dodatkowo mam kartę dźwiękowa asus xonar i dysk ssd 256 gb.

 

Dziękuje za rady

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym wypadku lepiej by bylo sprzedać plytę, ram, procek, grafę i kupić pc na z270


a jak chcesz zostawic procesor, to wymień tylko płytę na z97 do tego ramy 2133mhz-2400mhz i grafę w zaleznosci jaki masz monitor. Jak full hd to starczy gtx1060

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiec w takim razie nie ma co wymieniac na mocniejszego haswella, tylko sprzedac i kupic kabylake albo poczekac na Ryzena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie sprzedać bo jeszcze sensowna kaskę weźmiesz

i przejdziesz na wszystko nowe

 

xonar na pci express? bo jak nie to też pogonic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za proca 650-700 powinienes spoko dostac, grafa to samo. Za cztery podzespoły z 1600zl najmniej myslę. Dodam jeszcze, ze jezeli masz win7 to do kabylake musisz miec win10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje ,tak jak kolega wyżej napisał, myślę że warto poczekać co pokaże Ryzen, może uda się uderzyć w topowy procesor i złożyć coś pod 2k . Wystawie cały komputer ( bez dysków) za 2-2.5 tys  i cierpliwie poczekam. 

Edytowane przez sawczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...