Skocz do zawartości
bronkel

zestaw za 3300 zeta

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ,właśnie przymierzam się po 9 latach na zmianę pc oczywiście w całości .Wybrałem pewne podzespoły ,może ktoś coś podpowie ale wydaję mi się ,że będzie fajny kompik . Zastanawiam się tylko czy ta taśma rgb ma wejście do płyty głównej ,która takowe posiada .Będzie fajna lampka do klawiatury jak się pc postawi na biurku .

Wszystkim z góry dziękuję za podpowiedź .Monitor już wybrałem z matrycą amva+ i już nie zmienię bo ma bardzo dobre opinie ,więc nie dodałem w zestawie . Pozdrawiam

 

 
 
 
 
 
 Aqua Computer Taśma LED RGB, Czarny, 25cm                      23,91 zł
 
 
 
Edytowane przez bronkel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta kompletnie z [gluteus maximus] wzięta , w dodatku tak droga - za nie wiele więcej masz już płyty na Z270 .

 

Szukaj płyt na B250 , są sporo tańsze .

 

Ram od razu warto brać 16GB , w wielu grach 8GB to za mało nawet przy I5 7500 + Rx 480 / GTX1060 i FHD .

 

Budę kupił bym jakąś porządniejszą / bardziej znaną .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do budy to dokładam te 2 wiatraczki bo ten jeden z poziomu obudowy mozna tylko kontrolować 

http://forum.benchmark.pl/blog/46/entry-546-deepcool-dukase-test-obudowy-midi-tower/

Bardzo dobrze o niej mówią i fajnie wygląda a największy minus to mało tego w Polsce bo usb dwa z przodu to dla mnie ok

Płyta  może taka ale lampki nocnej nie będzie hym??

ASUS PRIME B250-PRO  400 zł

Ram jak zabraknie to się dokupi na start wystarczy .

Edytowane przez bronkel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was myslał o ryzenach 1500x ,niedługo w sklepach będą  ,bo bardzo dobre osiągi mają z kartą graficzną radeon 480 ,karty nvidi nie współparacują z ryzenami na 100 % .Ciekawe dlaczego?? Pytanie retoryczne wiadomo konkurencja .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...