Skocz do zawartości
dis968

[tv-out problem] poraz juz ktorys taki temat..

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc po 1 nie zloscie sie ze poraz ktorys juz ten temat jest ale niestety ja mam nadal probley. Do zecy wiec mam radka 9500 i podlonczlem do TV i mam obraz czarno bialy :( nie wiem co zrobic w TV probowalem wybrac pal lub netscam (czy jakos tak) ale to nic nie daje nawed antene odlnczylem bo slyszlame ze to cos moze dac ale nic ZONK :( co mam zrobic ?

P.S. bez postow w stylu ,,poszukaj to juz dzies bylo'' bo szukalem moze niezbyt super dokladnie ale nic nie znalelzlem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jka w Radkach, ale w GF mialem ten problem i musialem wybrac PAL odpowiedniego kraju. W przypadku PHILIPSA byly to niemcy.

tez mam TV PHILIPSA i dzie tam sie zmienia dokladnie jaki pal bo ja ytlko mam albo pal albo mesecam ale nie wiem dzie moge przestawic pal dla odpowiedniego kraju :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jka w Radkach, ale w GF mialem ten problem i musialem wybrac PAL odpowiedniego kraju. W przypadku PHILIPSA byly to niemcy.

tez mam TV PHILIPSA i dzie tam sie zmienia dokladnie jaki pal bo ja ytlko mam albo pal albo mesecam ale nie wiem dzie moge przestawic pal dla odpowiedniego kraju :(

Nie chodzi o TV Philipsa ale o chip odpowiadajacy za wyjscie TV w karcie.

Taka kosteczka na karcie.

Co do problemu to opowiedz cos wiecej jak masz podlaczona karte z telewizorem ? Za pomoca jakiego kabla, czy uzywasz jakies przejsciowki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jka w Radkach, ale w GF mialem ten problem i musialem wybrac PAL odpowiedniego kraju. W przypadku PHILIPSA byly to niemcy.

tez mam TV PHILIPSA i dzie tam sie zmienia dokladnie jaki pal bo ja ytlko mam albo pal albo mesecam ale nie wiem dzie moge przestawic pal dla odpowiedniego kraju :(

Nie chodzi o TV Philipsa ale o chip odpowiadajacy za wyjscie TV w karcie.

Taka kosteczka na karcie.

Co do problemu to opowiedz cos wiecej jak masz podlaczona karte z telewizorem ? Za pomoca jakiego kabla, czy uzywasz jakies przejsciowki ?

Akurat przez chip na moim GF mialem duze problemy z TV i dopiero przy sterach 44.. udalo mi sie wlaczyc klonowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIie wiem czy na twojej karcuie tez tak jest , ale u mnie na KRACIE jest zworka umozliwiajaca zmniene z Pal na N.... na ten drugi :cry: poszukaj moze u ciebie tez jest taka zworka i masz ja zle ustawiana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...