Skocz do zawartości
komor3123

Demo windowsa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych użytkowników dzisiaj właśnie dojechał do mnie cały sprzęt komputerowy, niestety zabrakło pieniędzy na system windows 10, ale będzie on zakupiony w ciągu następnych 2 miesięcy. Chciałbym już zacząć działać na komputerze, a nie chcę instalować linuxów ani pirackich systemów windows, znajomy polecił mi system z tego linku https://software-download.microsoft.com/pr/Win10_1703_Polish_x64.iso?t=0a01ff6d-84e9-419d-b62a-8e98b4a4f944&e=1491816946&h=0890ecdb4c68d8e838b93bc69dadc42c po kliknięciu od razu wyskakuje plik iso systemu win10 creators update i tu pojawia się pytanie czy ten system z tego linku jest ok? chodzi mi o o żebym po zakupieniu klucza nie musiał odinstalowywać systemu tylko go aktywować.

Edytowane przez komor3123

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Link nie działa. Co do reszty, możesz ściągnąć ze strony MS narzędzie do tworzenia iso Win10, zainstalować go bez klucza i używać bez aktywacji przez dowolny okres czasu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Link nie działa. Co do reszty, możesz ściągnąć ze strony MS narzędzie do tworzenia iso Win10, zainstalować go bez klucza i używać bez aktywacji przez dowolny okres czasu.

hmm faktycznie nie dziala, wczoraj jeszcze można było coś pobrać więc dziwny link, ok spróbuję przez to wspomniane narzędzie media creationtool.exe tak?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Są jakieś inne restrykcje z tym związane, oprócz braku możliwości zmiany tapety i jemu podobnych?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Są jakieś inne restrykcje z tym związane, oprócz braku możliwości zmiany tapety i jemu podobnych?

Nie ma, można używać takiego systemu z watermarkiem i brakiem opcji personalizacyjnych bezterminowo. Dokładną listę niedostępnych funkcji można znaleźć w necie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta