Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Aegirsson

Pytani do posiadaczy pg279q

Polecane posty

Mam pytanie do osób posiadających asusa pg279q

Czy na tym monitorze można ustawic rozdz. 1920x1080 120Hz lub 144Hz?

Czy rozdz. fhd można ustawić przez Display port czy tylko hdmi?

W liscie obsługiwanych trybów rozdz fhd tylko przez hdmi (odśw.max 60 Hz) a odświeżanie powyżej 60Hz tylko dla rozdz 2560x1440 przez Display port.

Czy w przktyce zmiana rozdz. z natywnej 2560x1440 na niższą oznacza ograniczenie odświeżania max do 60Hz?

Edytowano przez Aegirsson

Nie mam tego monitora ale na 100% można FHD 1080p, natomiast będzie gorzej niż na natywnym 27" 1080p. 

Mam podpięty przez DisplayPort i tak, da się ustawić niższe rozdzielczości zachowując 144Hz. I owszem, wygląda wszystko ochydnie :D Nie wiem czemu w ogóle o to pytasz? Wydajność karty graf. Cię martwi czy o co chodzi?

Mam podpięty przez DisplayPort i tak, da się ustawić niższe rozdzielczości zachowując 144Hz. I owszem, wygląda wszystko ochydnie :D Nie wiem czemu w ogóle o to pytasz? Wydajność karty graf. Cię martwi czy o co chodzi?

Dokładnie chodzi o wydajność karty .

Dzięki za info, pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

1080 ti. W sli bawić się nie zamierzam . Głownie chodzi mi o fps w multi. Wiem że moge zjechać z detalami i tragedii nie bedzie ale przed kupnem takiego monitora chce tylko wiedzić czy zmiana rozdziałki na niższą też jest możliwa gdyby karta nie wyrabiała w nowszych grach(i tych która sie pojawia)
Do total wara akurat 144hz mi nie potrzebne, głownie do battlefielda

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Edytowano przez Aegirsson

Mi tam wystarcza jak Tytan wydusi 100fps, zadnego rwania nie uswiadczam, a po uzywaniu 59Hz cale zycie roznica i tak jest widoczna :)

• Upvote 1

Cześć

Możecie powiedzieć jakie są wymiary podstawki (szerokość i głębokość) - mam biurko przy parapecie i muszę się zastanowić jakiej wielkości nadstawkę zamówić ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.