Skocz do zawartości
xequo

halogen w budzie

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie co myslicie o podswietlaniu budy halogenem :?:

ja u siebie to zrobilem i wyglada nawet spox tyle ze ten halogen wydziela holernie duzo ciepla i nie wiem czy moja karta graficzna za neidlugo nie padnie, niekiedy np sieciuwka nie moze zalapac o co hodzi i mushe restarta robic. niestety nie mam zdjec w tej hwili moze za pare dni je wrzuce :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co szybka? Jak juz tak chcesz ten halogen to kup sobie niebieski ja mam takie u siebie w pokoju i ładnie  podświetlają mi biurko na niebiesko!!! Cena takiego halogena jest w granicach 8 zł. i masz różne kolory...

no ale tąszybkę jush mam wiec wiesh... względy oszczędnościowe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaush viatrak z pshodu chalogiena. Tack, sheby wiau vprost na shwiatuo - i zdejmij z niego przednia szybke. Schlodzi go bardzo dobrze a przy tych obrotach wiatraka roznica w jasnosci bedzie stosunkowo niewielka... Inna sprawa ze sieciowka moze ci nie chodzic nie z powodu ciepla wydzielanego przez to cholerstwo ale przez klopoty z zasilaniem (halogeny sa kurewsko prądożerne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, jeszcze na sprzęcie p100 zapiołem do zasilacza halogen 100W, w tym momencie wszystko zwolniło, trochę sie wystraszyłem i na tym zakończyłem zabawy z halogenami (tak w zasadzie to było moje pierwsze doświadczenie modderskie, nieświadome :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na halogenie testowalem kiedys swoj zasilacz do kompa po naprawie ktory zaliczyl malego pada (czyt. zwarcie) w czasie modowania :D. fakt zarlo niezle i cieplo sie jakos zrobilo wiec ja bym tez odradzil. lepsza katoda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaush viatrak z pshodu chalogiena. Tack, sheby wiau vprost na shwiatuo - i zdejmij z niego przednia szybke. Schlodzi go bardzo dobrze a przy tych obrotach wiatraka roznica w jasnosci bedzie stosunkowo niewielka... Inna sprawa ze sieciowka moze ci nie chodzic nie z powodu ciepla wydzielanego przez to cholerstwo ale przez klopoty z zasilaniem (halogeny sa kurewsko prądożerne)

Magya

Jezeli nie bedziesz pisac w miare poprawnym jezyku polskim, Twoje posty przestana sie pojawiac na forum :x

jakim ty jezykiem piszesz ? 8O Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muj halogen ma 35 wat... i nic na razie nie zwolnilo zarabalem prad flopowi :twisted: z flopa i tak nie krozystalem wiec na co on mi wogóle wyrabalem i podpialem halogen igłami do wtyczki dla flopa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

flop akurat tak duzo pradu nie pobiera :D niom praktycznie z flopa juz nikt nie korzysta jedynie co moze kusic to zrobienie na nim kolejnej modyfikacji :twisted: . wlasciwie moglby to byc temat na nastepny topic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co ty świecisz na tą sieciówkę że tak fiksuje.

skieruj światło w jakiś odblaaskowy materiał w budzie np. blachę ocynkowną (to już trzeba sobie załatwić) żąeby bezpośrenio nie świeciła na komponenty i powinno być lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...