Skocz do zawartości
NetManek

Proszę o radę dotyczącą chłodzenia ...

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chciałbym zapewnić dość dobre (i zarazem tanie) chłodzenie mojemu kompowi, żeby czasem kiedy ściągam jakieś pliki mógł stać nawet po 48 h włączony non stop co muszę zrobić ? Proszę o poradę. No wiadomo nie mam na to zbyt wielkich funduszy ... ale chciałbym konkretne oferty. Dzięki za radę. Zależy mi na tym, aby żadna z części i podzespołów nie miała nadmiernej temperatury i żeby co gorsza nie doszło do jakiego kolwiek spalnia lub uszkodzenia ! Thx for @ll.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki kumpel ma sprzet? czy to ma byc tylko na procka? wiecej szczegolow podaj. Jesli chodzi o chlodzenie procka to polecam Falcon Rock II (48 zl chyba) a reszty nie powiem bo nie wiem co twoj kumpelm ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chciałbym zapewnić dość dobre (i zarazem tanie) chłodzenie mojemu kompowi, żeby czasem kiedy ściągam jakieś pliki mógł stać nawet po 48 h włączony non stop co muszę zrobić ?

Nic. Standardowe chłodzenie starczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do chlodzenia celka wystarczy co kolwiek, jak bys sie postaral to mogl bys puscic go bez wentyla na procu. moj komp chodzi praktyczie nonstop, przerwy w dzialaniu ma tylko jak wymieniam cos w sprzecie lub jest przerwa w zailaniu, a mam byle jaki radiator spire i wentyl od zalmana.

 

Jezeli jednak bedziesz chcial zmieniac chlodzenie to zapraszam do firmy RadAn komputer z DomuHandlowego INKA, najnizsze ceny w Olsztynie i najwiekszy wybor akcesoriow do chlodzenia i tuningu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki kumpel ma sprzet?

Jaki kumpel? Napisałem komp :D chyba się nie zrozumieliśmy. A parametry masz w podpisie :P
Musze se przypomniec jak sie czyta ale wczesniej nie miales w podpisie tego :) albo nie widzialem 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybiorę się w następnym tygodniu do tego sklepu. Zobaczę ceny i wogólę rozejrzę się co tam jest w sprzedaży. Jesteś jakoś spokrewniony z tym sklepem? :D

jasne :!: :!: :!: za kazdego zwerbowanego klienta, ktory zrobi u nich zakupy dostaje 10% od tego ile w sklepie zostawil :lol:

 

 

Jasne, ze nie. Uwazan, ze jest to najlepszy sklep w Olsztynie i tyle. Nie ma problemow z serwisem, dostajesz PELNA gwarancje i masz najnizsze ceny. Sam tam robie zakupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli jednak bedziesz chcial zmieniac chlodzenie to zapraszam do firmy RadAn komputer z DomuHandlowego INKA, najnizsze ceny w Olsztynie i najwiekszy wybor akcesoriow do chlodzenia i tuningu.

Popieram jezeli chcesz cos kupywac to tylko tam i ja byc ci doradził witrak do ybdy kupic albo najlepiej 2 jakiec takie po 1000obr albo takie po 2500 i na noc puszczaj je na 5v no albo jeszcze jak masz kase to kupa takie regulatoru obr od zalmaza i mniej zabawt bedziesz miał a w całym kompie ci temperaturka spadnie i może bedziesz mógł coś lepiej pokrecic RAD AN KOMPUTER IS THE BEST OF OLSZTYN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram jezeli chcesz cos kupywac to tylko tam i ja byc ci doradził witrak do ybdy kupic albo najlepiej 2 jakiec takie po 1000obr albo takie po 2500 i na noc puszczaj je na 5v no albo jeszcze jak masz kase to kupa takie regulatoru obr od zalmaza i mniej zabawt bedziesz miał a w całym kompie ci temperaturka spadnie i może bedziesz  mógł coś lepiej pokrecic RAD AN KOMPUTER IS THE BEST OF OLSZTYN

Jezy czlowieku czytaj swoje posty zanim je wyslesz bo ja z niego nic nie zrozumialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...