Skocz do zawartości
yar68

WYBORY MISS ... OBUDOWY (zaproponuj bude)

Rekomendowane odpowiedzi

no to moj potentat nr 1 chieftec/antec pada. ale kto mi taki malunek wyskrobie? lece juz szukac. OGOLNIE SZTRASZNIE SIE MI PODOBA!

Ta pstrokacizna :?: Niektórzy to potrafią zaskoczyć :wink:

A i sory za tą "pstrokacizne" ale inaczej nie umiem "tego" nazwać :twisted:

no cóż wybaczam jestes w koncu tylko kobietą.......

Sory za ten offtopic-STRANGER NIE WKÓRZAJ MNIE BO POŻAŁUJESZ :evil: :x :evil: :x :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stranger czy musisz w kazdyn topicu wpiepsszać tą obudowe!! Nawet sam jej nie malowałeś

słuchaj mistrzu

po pierwsze wrzucilem tu ja majac nadzieje ze moze ktos bedzie zainteresowany podobnym eksperymentem i bedzie mial ochote sobie bude tak trzasnac, nie wrzuzcilem zdjecia do topiku o zasilaczach!

po drugie nigdzie nie pisalem ze sam ja pomalowalem i jesli to pokazuje to tylko po to zeby ludzie wiedzieli ze sa mozliwosci tak pomalowac zwykle pudło

po trzecie przeczytaj łajzo temat topiku i zaproponuj coś od siebie, a jak cie nawet na to nie stac to sie nie udzielaj w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to moj potentat nr 1 chieftec/antec pada. ale kto mi taki malunek wyskrobie? lece juz szukac. OGOLNIE SZTRASZNIE SIE MI PODOBA!

Ta pstrokacizna :?: Niektórzy to potrafią zaskoczyć :wink:

A i sory za tą "pstrokacizne" ale inaczej nie umiem "tego" nazwać :twisted:

no cóż wybaczam jestes w koncu tylko kobietą.......

Sory za ten offtopic-STRANGER NIE WKÓRZAJ MNIE BO POŻAŁUJESZ :evil: :x :evil: :x :evil:

 

hmmmm no normalnie strach się bać :twisted:

skoncz juz z tym moze?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stranger - buda miodzio chociaz do swojego kompa bym jej nie zastaosowal :) jednak gratulacje makijarzu kompa :)

 

agaaaa - fajne budy proponujesz :)

 

a ja i tak zrobie po swojemu :) szkoda ze ta buda a'la alien jest midi bo w wersji full tower mogla bymiec jakies szanse :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje byle jaka obudowe kupic za 100 dolożyc 100 do malowania i zrobić cos takiego

Dołączona grafika

Niech zgadne :) malował ci to taki pan w okularach i z brodą (niedużą :D) co maluje normalnie takie obrazy na papierze i sprzedaje je w Trójmieście ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje byle jaka obudowe kupic za 100 dolożyc 100 do malowania i zrobić cos takiego

Dołączona grafika

Niech zgadne :) malował ci to taki pan w okularach i z brodą (niedużą :D) co maluje normalnie takie obrazy na papierze i sprzedaje je w Trójmieście ? :)

nie w trojmiescie tylko w kraku i nie z broda tylko kolo 25latek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stranger - buda miodzio chociaz do swojego kompa bym jej nie zastaosowal :) jednak gratulacje makijarzu kompa :)

 

agaaaa - fajne budy proponujesz :)

 

a ja i tak zrobie po swojemu :) szkoda ze ta buda a'la alien jest midi bo w wersji full tower mogla bymiec jakies szanse  :twisted:

Wiem że fajne. Wkońcu tą ENJOY (czarną) samam mam i jest zarombista :!: :twisted: Polecam ją każdemu kto ma za grosz rozumu i nie pstrokaci swojego pudła jak stranger :mrgreen: :twisted: :wink: 8) :lol: :D :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stranger - buda miodzio chociaz do swojego kompa bym jej nie zastaosowal :) jednak gratulacje makijarzu kompa :)

 

agaaaa - fajne budy proponujesz :)

 

a ja i tak zrobie po swojemu :) szkoda ze ta buda a'la alien jest midi bo w wersji full tower mogla bymiec jakies szanse  :twisted:

Wiem że fajne. Wkońcu tą ENJOY (czarną) samam mam i jest zarombista :!: :twisted: Polecam ją każdemu kto ma za grosz rozumu i nie pstrokaci swojego pudła jak stranger :mrgreen: :twisted: :wink: 8) :lol: :D :)

no nie ta znowu.....

chodz założymy własny topik "czemu kobiety się nie znają na komputerach" i tam bedziesz mogla sie wypowiadac do bólu na temat pstrokacizny ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stranger - buda miodzio chociaz do swojego kompa bym jej nie zastaosowal :) jednak gratulacje makijarzu kompa :)

 

agaaaa - fajne budy proponujesz :)

 

a ja i tak zrobie po swojemu :) szkoda ze ta buda a'la alien jest midi bo w wersji full tower mogla bymiec jakies szanse  :twisted:

Wiem że fajne. Wkońcu tą ENJOY (czarną) samam mam i jest zarombista :!: :twisted: Polecam ją każdemu kto ma za grosz rozumu i nie pstrokaci swojego pudła jak stranger :mrgreen: :twisted: :wink: 8) :lol: :D :)

no nie ta znowu.....

 

 

chodz założymy własny topik "czemu kobiety się nie znają na komputerach" i tam bedziesz mogla sie wypowiadac do bólu na temat pstrokacizny ;-)

sory za ten offtopic ale-JESTEM ZA :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hihi kobiety sa slodkie jak sie zloszcza :twisted:

 

chociaz nzma pare takich co sa slodkie alelepiej nie byc w poblizu :) albo lepiej byc w poblizu tornada niz nich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

druga może być...

http://www.yoy.pl/obudowy/foxconn/foxconn%...20usb/opis.html

 

bo sam takom mam...

 

hie, hie...

 

i w sumie spoxx buda... żadnych problemów, zasiłka ładnie ciągnie i wogule...

za te pieniądze to chyba lepsza nisz codeszajs...

ps. a wiecie coś o zasilaczu z mojej budy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w trojmiescie:-)

znasz typka????

no prosze.....jaki swiat jest maly

hehe mam od niego plakat/obraz :) podobna kolorystyka do twej obudowy :D

 

P.S. Teraz też siedze w Sopocie, i może drugi se sprawie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje byle jaka obudowe kupic za 100 dolożyc 100 do malowania i zrobić cos takiego

Dołączona grafika

Niech zgadne :) malował ci to taki pan w okularach i z brodą (niedużą :D) co maluje normalnie takie obrazy na papierze i sprzedaje je w Trójmieście ? :)

nie w trojmiescie tylko w kraku i nie z broda tylko kolo 25latek :)

No wlasnie sie do nich wybieram kiedys z bokiem mojej budy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje byle jaka obudowe kupic za 100 dolożyc 100 do malowania i zrobić cos takiego

Dołączona grafika

Niech zgadne :) malował ci to taki pan w okularach i z brodą (niedużą :D) co maluje normalnie takie obrazy na papierze i sprzedaje je w Trójmieście ? :)

nie w trojmiescie tylko w kraku i nie z broda tylko kolo 25latek :)

No wlasnie sie do nich wybieram kiedys z bokiem mojej budy :D

spider czemu tylko bok??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...