Skocz do zawartości
Gość Kuba

Ile warta jest obecnie konsola ps4?

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję pomocy myślę nad zakupem ps4 mam na oku już parę ogłoszeń szczególnie jedno mnie dręczy od paru dni konsola ps4 slim 1 tb z około 60 grami z tego bardzo dużo nowszych tytułów wszystkie są cyfrowe dodaje plusa na rok za 1600 czy warto? Mam jeszcze konsole z trzema grami slim 500 gb za 800 i tu pytanie co byście wybrali lepiej mieć gry pudełkowe i sprzedawać po skończeniu czy dopłacić i mieć to wszystko w cyfrze i potem sprzedać razem z konsolą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym za pierwszą opcją, ale tylko jeśli są to gry które cie interesują i jeśli konsola jest jeszcze na gwarancji to moim zdaniem warto. Masz dysk 1TB i jeszcze PS+ na rok. Gry jak sam mówiłeś możesz sprzedać albo wymienić, choć moim zdaniem warto tylko jeśli konsola jest na gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola pierwsza i druga jest na gwarancji obie jak nowe tamta druga za 800 złoty dodaje pięć gier wartych z 250 złoty wszystkie pudełkowe czyli wychodzi za samą nowa konsole z gwarancją do 2020 roku 650 złoty.. na tej pierwszej za 1650 jest 65 tytułów i sprzedawca może dodać jeszcze kilka i dodaje plusa na rok wartego 180 złoty tylko niestety gry są w cyfrze i nic z nimi nie zrobię potem ale jak myślisz chyba łatwo będzie sprzedać taka konsole po roku używania prawda? Z 70 grami dyskiem 1 tb i gwarancją i plusem aktywnym w tej pierwszej gwarancja jest krótsza..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Forge napisał:

Ja byłbym za pierwszą opcją, ale tylko jeśli są to gry które cie interesują i jeśli konsola jest jeszcze na gwarancji to moim zdaniem warto. Masz dysk 1TB i jeszcze PS+ na rok. Gry jak sam mówiłeś możesz sprzedać albo wymienić, choć moim zdaniem warto tylko jeśli konsola jest na gwarancji.

Up

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli są w wersji cyfrowej to zmienia postać rzeczy. Jeśli byś je chcial potem sprzedać to musiałbyś z całym kontem PSN które ten gość by ci sprzedał. To w takim razie bardziej opłaca sie druga opcja. Jeśli nie zależy ci na tych 65 grach to jednak skłaniałbym sie ku drugiej opcji. Może uda ci sie coś jeszcze utargować, albo kupić taniej bez tych trzech gier np. za 700 zł. No chyba że bardzo ci zależy na większym dysku i tych 65 grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...