Skocz do zawartości
elderion

Słuchawki bezprzewodowe do biegania 100-200zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

szukam porady dotyczącej zakupu słuchawek. Potrzebuję słuchawek do biegania i na siłownie, więc dobrze by było, żeby były bezprzewodowe i w miarę wygodne - trzymały się i były w miarę lekkie. Do tej pory używałem czegoś co wygląda jak JBL Reflect Colour, ale za mniej niż 100zł, a nie niecałe 400.;) Nie pamiętam jaki to model i nie mam jak sprawdzić. Były spoko, ale jedna słuchawka przestała grać, a dodatkowo "pilot" (ten pierdolnik przy kablach od włącznika i głośności, nazwijmy go pilotem:) ) był trochę irytujący. Dodatkowo komunikowało to się po bluetooth i przy większym ruchu (skręt tułowia itd) strasznie traciło na łączności. Nie wiem, czy to właściwość bluetooth, czy tych konkretnych słuchawek. Jeśli bluetooth, to poproszę o polecenie modelu komunikującego się w inny sposób, lub po prostu przewodowych słuchawek.

Jakość dźwięku - ogólnie melomanem nie jestem, na co dzień używam bodajże Logitech H390 oraz Pioneer SE-MJ503 i ich jakość dźwięku jest dla mnie w zupełności wystarczająca. Będę przez nie słuchał generalnie muzyki gitarowej (metal, rock itd.) plus podcasty, więc braki w basie jestem w stanie przeżyć, ale słabe wysokie tony już nie.;)

Douszne, lub nauszne - nie ma dla mnie znaczenia, byleby nie wypadały/spadały przy małym ruchu. Mikrofon nie jest mi potrzebny.

Budżet: generalnie chciałbym się zamknąć w 100zł. Mogę zwiększyć budżet do 200zł, pod warunkiem, że będzie miało to sens, gdzie przez sens rozumiem zauważalnie lepszą jakość wykonania, a dopiero później dużo lepszy dźwięk. W związku z tym prosiłbym o 2 sugestie - jedną do 100zł, drugą do 200zł.

I jeszcze informacja na koniec. W najbliższym czasie planowałem jeszcze kupić słuchawki, powiedzmy "gamingowe". Głośniki przestają mi domagać i muszę je wymienić, stwierdziłem natomiast, że zamiast szukać dobrych głośników, kupię sobie po prostu fajne słuchawki. Wydaje mi się, że HyperX Cloudy są bardzo spoko (wygodne i ładne grają), nie tylko do gier, ale i muzyki, więc chciałem "szarpnąć się" na nie. Niemniej, jeśli będzie pomysł na "2 w 1" - fajny, przestrzenny dźwięk + mobilność, to w sumie zamiast kupować 2 sztuki słuchawek, mógłbym kupić jedne, ale droższe. Byłaby to więc 3 propozycja.;) Nie gram w fpsy, raczej w rpg i strategię, często ze swoją muzyką w tle, więc raczej zależy mi, żeby grały "ładnie", ale nie super-dobrze oddawały przestrzeń.

Mam nadzieję, że za bardzo nie zamotałem. Będę wdzięczny za wszystkie porady. Wybór sprzętu jest na tyle duży, że prawdę powiedziawszy, nie wiem od czego zacząć szukać. Przyjmę każdą poradę.:)

 

Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie podbijam Sanyo. Do biegania używałem kiedyś Sony, nie pamiętam konkretnie tego jaki to był model, ale były to słuchawki z własną pamięcią. Dźwięk jakościowo był super, fakt tego, że sterowanie było na jednej ze słuchawek też mnie urzekło, ale zepsuły się po 2 miesiącach, a gdy chciałem dostać nowe, to okazało się że już są stówkę droższe i zrezygnowałem. Teraz biegam w tanich słuchawkach samsunga do telefonu. Sanyo miałem i mogę zdecydowanie polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...