Skocz do zawartości
Jedediasz

PC do gier za ~7k

Rekomendowane odpowiedzi

Hejah

Z jakiegoś powodu mój wczorajszy temat został usunięty pomimo stworzenia go w oparciu o zasady panujące na forum.

 

Zaczynam więc nowy.

 

Sprawa jest prosta. 

Stałem się w tym tygodniu posiadaczem monitora Dell S2716DG - TN, gsync, 144hz ogólnie komputer do gry w 2k. 

I ponieważ mój obecny komputer nie sprosta wymaganiom potrzebuję szybko nowego komputera. 

Komputer ma być głównie do gier i ogólnopolskiej rozrywki. Z bardziej zaawansowanych rzeczy to obróbka zdjęć wchodzi w rachubę. 

Lubię minimalizm więc obudowa może być albo od fractala albo od phantexa. Midi. 

Może być do podkręcania ale nie koniecznie jeśli pociągnie mi przez 2 lata. 

Dziękuję za wszelkie konstruktywne komentarze! 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy GTX 1080 Ti rozważyłbym dorzucenie do wersji z lepszym chłodzeniem

https://www.morele.net/karta-graficzna-inno3d-geforce-gtx-1080-ti-x3-11gb-gddr5x-352-bit-dvi-d-hdmi-3xdp-box-c108t3c-1sdn-q6mnx-1254442/

No i płytę główną proponowałbym zmienić na tego ASRocka

https://www.morele.net/plyta-glowna-asrock-z370-extreme4-1533536/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Jedediasz

Hejołah

Dzięki za Wasze odpowiedzi. 

@Ationx @TheStachu12

Czy ten 1080Ti to nie overkill dla rozdzielczości 2k? Ktoś coś pisał gdzieś że 1070Ti wystarczy? 

Oczywiście ja się za bardzo nie znam ale rozumiem, że im lepsza grafa tym większy power ale czy to nie będzie wyrzucanie pieniędzy w błoto? 

Jak to jest z tym producentem GOODRAM? Naprawdę taki dobry? Nigdy nie miałem do czynienia ale po recenzjach widać, że ludzie sobie chwalą?

@Ationx

Dlaczego radzisz asrocka? 

Ostatnie pytanie. Spodobała mi się obudowa MESHIFY C i bardzo chciałbym wrzucić do niej chłodzenie NZXT Kraken. Czy ona nie jest za mała na cały zestaw plus to chłodzenie? 

Wdzięczny jestem za odpowiedzi bardzo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...