Skocz do zawartości
ramp

Ocena zestawu / ew. poprawki

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam zamiar zamówić taki zestaw

https://www.morele.net/inventory/info/5b2ecc32/

 

bylem w salonie morele zamówić taki zestaw to mi niezbyt wyspany sprzedawca powiedział ze zasilacz minimum 750W a ramy będą musiały być zaniżone !?

koniec końcu nie złożyłem zamówienia ;{

i tu moje pytania

zasilacz podoła zadaniu ?

ramy będą śmigać 3200mhz po wczytaniu profilu xmp bez problemów ?

może jakiś poprawki ?

 

ps. procek i karta graficzna nie będą podkręcane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedz

co do tego podkręcania póki co raczej nie będę podkręcać procka i k. graficznej ale wole mieć taką możliwość a te parę złotych to nie problem

dzięki za info o ssd fakt wybrałem ten najczęściej zamawiany :{

 

co do pamięci ram znalazłem takie info

https://www.gskill.com/en/configurator?manu=54&chip=3094&model=3110

to chyba spis pamięci/testów kości które poszły na tej p głównej :? z tymi co wybrałem raczej tez nie będzie problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość pablo27

 Zestaw jest złożony bardzo poprawnie i nie mam do niego najmniejszych zastrzeżeń, tylko moim prywatnym zdaniem do podkręcania procesora sprzęt powinien być mocniejszy. Chłodzenie Macho rev. B i do tego płyta Extreme 4 z 12 fazową sekcją zasilania a do tego większa obudowa i zasilacz minimum dobre 550w w goldzie. Kup sobie lepiej pod ten zestaw 8500 / 8600 bez K, lub jak Masz więcej kasy i7-8700 bez K. Nie chcę absolutnie uszczuplać Twoich aspiracji, tylko licz się z tym, że po mocnym OC podczas obciążenia sekcja zasilania może być gorąca a wentylator chłodzenia CPU chodzić na wysokich obrotach. SSD dał bym Adata SU900 256GB na pamięci MLC. Pisał bym do sklepu prośbę o gratisowy, lub chociaż tańszy montaż. Montaż komputera za 125zł to moim prywatnym zdaniem dosyć drogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2018 o 20:43, FxJ napisał:

@ramp ?

koszyk chyba przestał działać po tym jak handlowiec przerobił go na swoja ofertę zbijając cenę do 5496 z darmowa dostawa

https://www.morele.net/inventory/info/126c84eb/

sprzęt zamówiony dzięki wszystkim za pomoc

Edytowane przez ramp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy tak można ale odświeżę temat

dzięki wszystkim za pomoc wszystko śmiga bez problemów w samej budzie

 

mam nowe pytanie/problem ;/

posiadam telewizor który jest podłączony przez hdmi do kompa przez co nie wykrywa trybu PC i natywna rozdzielczość wychodzi poza ekran ;/ (tryb overscan w tv jest nieaktywny niby działa tylko pod dvi) czy istnieją kable nie przejściówki (30cm max 1,8m) dvi na d-sub ?

wszędzie są same kable z pinami do okola tego minusa a ja potrzebuje tak jak na załączonym zdjęciu ;/

 

nigdzie takiej opcji kabla nie mogę znaleźć są takie w ogóle ?

 

 

 

277px-DVI_Connector_Types.svg.png

Edytowane przez ramp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...