Skocz do zawartości
_darek_

Klawiatury i myszki bezprzewodowe - Logitech vs MS

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając oferty tych dwóch firm natrafiłem na ciekawe zestawy bezprzewodowe.

 

1)Logitech Cordless Desktop Deluxe Optical (za ok. 340zł)

http://www.logitech.com/index.cfm?page=pro...=7&languageid=1

 

2)Microsoft Wireless Optical Desktop (za ok. 290zł)

http://www.microsoft.com/hardware/keyboard...rd/wod_info.asp

 

I nie wiem co wybrać. Aczkolwiek chyba bardziej mnie przekonuje zestaw MS, gdyż jest tańszy, myszka jest bardziej ergonomiczna i zaoszczędze 50zł. Ale wolę jeszcze się upewnić co jest lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja raczj logitecha. Bo roznica w cenie patrzac na t ze i tak trzeba ydac parę stów jest nie wielka ;)

Sam wyglad propozycji 1. bardziej mi sie podoba :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak: Ja sama mam Logitecha myszke i klawiaturke. Klawiaturka jest spox. nie żre za dużo baterii no a myszka za to tak i dlatego mam myszke z kabelkiem A4tech'a z 4.ema przyciskami i dwiema rolkami. A wogule to Jacek ma racje ta Logitecha jest ładniejsza. Z kolei MS jest tańsza o 50 zł.

Decyzja należy do Ciebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy cały zestaw musi być bezprzewodowy i nowy???

 

Ja sam miałem podobny dylemat i mam teraz:

Logitech mx700

i klawiaturę ms naturala na kablu.

Za wszystko dałem 278 pln, więc cena jak najbardziej w porządku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym bral logitecha 

nie mam zaufania do microsoftu :wink:

Taaa.....Microsoft...ta nazwa daje nam duuuużo do myślenia....Pewnie jak kupisz z Microsoftu klawiaturke to na niej bedzie jeden klawisz z napisem CTRL+ALT+DELETE :mrgreen: No wiesz żeby było szybciej...Bo ten klawisz to jakby łatka do systemów... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ramzes The Great

sam mam taka klawiaturke tyle ze nie czarna i na kablu, spisuje sie swietnie, cichutka, miekka, ladnie wykonana, microsoft to shit w porownaniu do logitecha :) kupuj to piwersze :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam mam taka klawiaturke tyle ze nie czarna i na kablu, spisuje sie swietnie, cichutka, miekka, ladnie wykonana, microsoft to shit w porownaniu do logitecha :) kupuj to piwersze  :twisted:

Masz racje po co narażać sie na Microsoft skoro mamy Logitecha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam Desktop MX i jest suuuuper Logitech rulzzz! Jednak na twoim miejscu nie brałbym tego zestawu tylko skusił się np na Mx700 (na allegro koło 250zł) + przewodowa klawiatura np Internet Navigator (koło 130zł) też fajna mam ją w 2 kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że LOGITECH, nie ma sie nad czym zastanawiać. 4 lata temu kupiłem klawiature Cordelss itouch i mysze Cordeless mouseman optical co prawda dałem za to majątek razem kolo 700 zł ale nigdy nie załowałem że wydałem na to tyle kasy. Myszka działa mi 15 m w otawrtej przestrzeni klawiatura troszke gorzej ale też jest miodzio. Wykonanie logitecha jest perfekcyjne zrówno materiał jak i układy sterujące (optyka,radio) uważam że Logitech jest w tej dziedzinie niekwestionowanym liderem. A co do tego nowego zestawu logitecha jest extra jakbym mial zbędną kasiorke to bym sobie tak sprawił :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz _DARKU_ wszyscy Ci polecają Logitecha. Bierz tego Logitecha i pykaj i klikaj ile wlezie. Na tego MS nie patrz...a wogule co z tego że 50 zł. tańsze...no wiadomo coś by se już można za to kupić...ale wkońcu ta mysz i klawiatura to zakup na dłużej więc bierz co LEPSZE I ŁADNIEJSZE. Wkońcu ludzie bedą na to patrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak wszyscy polecają logitecha to sobie go kupie. Mam nadzieje że Bill się nie obrazi :-)

Bill śpi na pieniążkach i sie nimi podciera... Napewno nie obrazi sie o te kilka $ KTÓRE DASZ KONKURENCJI... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...