Skocz do zawartości
NONECARES

Bluetooth w Win. 10

Polecane posty

Cześć. Chcę podłączyć słuchawki bluetooth do komputera lecz problem jest taki że w komputerze nie mam chyba bluetooth bo nigdzie takiej opcji nie mogę znależć, tutaj pojawia się pytanie czy mogę jakoś to BT pobrać i zainstalować czy raczej nie bardzo?

Jesteś jedną z tych osób które instalują wodoszczelnośc, czy dodatkową kość pamięci w telefonie/komputerze za pomocą aplikacji? :D

Może zacznijmy od tego jaki to komputer posiadasz. Laptop? Stacjonarny? Model?

Edytowano przez goral2099

W laptopie wbudowany. Jak nie ma ikony na pasku  to w menu start wpis bluetooth i Ci znajdzie.  W przypadku PC zwykle trzeba dokupić adapter BT pod USB za 30-50 zl ok.   Jak Gooral napisał podaj co za komputer posiadasz i jeśli to stacjonarny to model płyty chociaż. 

Edytowano przez Devil

W HP NC8430 jak nie zainstalowałem sterowników/oprogramowania do modułu BT, to nie był widoczny nigdzie w systemie. Ani nie było nieznanego urządzenia w menedżerze urządzeń, ani system nie instalował sterowników. Jakby modułu nie było. Także jest opcja, że ten BT tam siedzi, a go nie widać. :)

No to trzeba adapter BT, bo ta płyta nie posiada wbudowanego modułu BT. 

Np taki:

https://www.morele.net/adapter-logilink-adapter-bluetooth-v4-0-usb-bt0015-528877/

Lub coś innego z listy:

https://www.morele.net/wyszukiwarka/0/0/,,,,,,,,,,,,/1/?q=Adapter+Bluetooth+USB

Po zakupie muszę pobrać coś z internetu czy wystarczy podłączyć i sterowniki się same pobiorą ? Głupie pytania ale wolę zapytać niż potem zastanowiać się co robić xD

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.