Skocz do zawartości
Boshi

Komputer za 6-7k

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

powoli przymierzam się do zakupu jednostki centralnej. Powoli.. ale jednak powiedzmy do lutego- marca chciałbym kupić. Co mnie trzyma by teraz tego nie robić? ano w styczniu podobno ma być informacja o nowych prockach amd, więc chyba warto poczekać? 

Do sedna.  Aktualnie mój hd670 + i5-2500k spisuje się już po 6-7 latach dość średnio, mimo wszystko 2500k to był najlepszy zakup w moim życiu :)  Nowy komputer będzie do wszystkiego, od gier do programowania, generalnie użytek wszechstronny.  Budżet, tak jak pisałem, 6-7k, ale jak przekroczy o te 200 zł to nic się nie stanie. 

Patrzyłem oczywiście w polecane zestawy, ale chciałym jeszcze poznać opinie innych.  No i mam dwa pytania; 

 

1 warto czekać na info o nowych prockach i grafice navi ?

2 warto kupować tak drogą jednostkę czy może coś w granicach 4k a za 2 lata zrobić upgrada ? 

 

Nie zależy mi na 4k. Będę kupował 2 monitory pewnie 24 cale na full hd i chcę by gry typu wiesiek 3 na full miał te 50 fpsów... nie jestem entuzjastą który nie odpali gry jak nie ma 60 fpsów... w wieśka grałem na swoim sprzęcie na 30-20 fpsów i się cieszyłem :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...