Skocz do zawartości
bartiimario

SSD 960GB-1TB na magazyn danych.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie dawno padł mi hdd 2tb, aktualnie używam jedynie SSD 240GB GoodRam Iridium Pro. Chcę kupić dysk 960GB bądź 1Tb. Jako, że nie zależy mi zbytnio na wydajności szukam czegoś do 600 zł. Na oku mam Adate Su650 960gb bądź GoodRama CX300 960GB. Który z nich będzie najlepszy? Bądź ewentualnie co innego w takiej kwocie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam
Podpinam się do tematu, żeby nie zakładać kolejnego. Chciałem zastąpić leciwego hdd i dokupić sobie ssd na magazyn danych + instalacji i grania w gry, tak żeby wyeliminować zupelnie hdd z systemu. Czy można bezpiecznie zainwestować w takie rozwiązanie, czy też lepiej hdd, bo np za duże jest ryzyko że jak padnie ssd to już nie da rady odzyskać danych? Teraz mam system na ssd i dane magazynowo-growe na hdd.

Edytowane przez sled

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2019 o 15:50, sled napisał:

Witam
Podpinam się do tematu, żeby nie zakładać kolejnego. Chciałem zastąpić leciwego hdd i dokupić sobie ssd na magazyn danych + instalacji i grania w gry, tak żeby wyeliminować zupelnie hdd z systemu. Czy można bezpiecznie zainwestować w takie rozwiązanie, czy też lepiej hdd, bo np za duże jest ryzyko że jak padnie ssd to już nie da rady odzyskać danych? Teraz mam system na ssd i dane magazynowo-growe na hdd.

A ktoś się wypowie odnośnie zastąpienia całkowicie hdd w kompie w konfiguracji ssd na system i drugi ssd na magazyn + gry na nim zainstalowane. Chodzi mi o to czy można bezpiecznie korzystać z takiego rozwiązania, czy też w razie awarii ssd traci się wszystkie dane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...