Skocz do zawartości
X-KOM

Rabaty specjalnie dla czytelników forum purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem prosić o rabat na te produktu do Pc:

https://www.x-kom.pl/koszyk

Miała być jeszcze płyta główna B760 GAMING PLUS WIFI, ale u Was kosztuje 799zł a u konkurencji 719 zl wiec nawet z rabatem na płytę niewiele bym zyskał. Za rabat na rzeczy w koszyku z góry dziękuje.

Ps. przy okazji mam pytanie, kiedy mają się ukazać u Was w sklepie CPU i14500 oraz GPU 4070 Super?

 

Edytowane przez drakonus13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, kod przesłany 😉
 

16 godzin temu, drakonus13 napisał:

Witam, chciałem prosić o rabat na te produktu do Pc:

https://www.x-kom.pl/koszyk

Miała być jeszcze płyta główna B760 GAMING PLUS WIFI, ale u Was kosztuje 799zł a u konkurencji 719 zl wiec nawet z rabatem na płytę niewiele bym zyskał. Za rabat na rzeczy w koszyku z góry dziękuje.

Ps. przy okazji mam pytanie, kiedy mają się ukazać u Was w sklepie CPU i14500 oraz GPU 4070 Super?

 

Twój link nie działa. Musisz podesłać link do listy - wygenerujesz go z poziomu koszyka. 
Nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia 14500 i 4070 Super. i5 ma być oficjalnie zapowiedziana po nowym roku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link do listy, nie koszyka. Jak wejdziesz w ten link, który wysłałeś to tylko ty masz podgląd do swojego koszyka. Ja go nie zobaczę 🙂

Edytowane przez X-KOM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Proszę o podanie najlepszej ceny jaką możecie zaoferować za ten zestaw:

https://www.x-kom.pl/lista/7a372mghs

 

Lista nie zawiera chłodzenia bo akurat nie macie tego które szukam:

KRUX HydroPump ARGB 240 AIO 

Z tego co udało mi się wyszukać, to taki zestaw jestem w stanie kupić za 5 246 zł (z chłodzeniem Krux)

Bez chłodzenia wychodzi 5 027 zł

 

PS1.

To mój pierwszy PC więc nie jestem pewien czy te podzespołu w ogóle do siebie pasują. Proszę o fachową opinię.

PS2.

Czy zasilacz 800 W będzie wystarczający? Samo chłodzenie KRUX to 320 W.

Procesor + karta to 65 + 263 W to kolejne ~320 W. Razem to już 640W.

Czy pozostałe elementy pobierają moc z zasilacza? Jeśli tak to czy zapas 160W (800-640) będzie wystarczający?

Pozdrawiam.

Paweł

 

 

image.png

Zrzut ekranu 2023-12-28 125724.png

 

Edytowane przez wawrus1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, X-KOM napisał(a):

Cześć, sprawdźcie skrzynki 🙂

Sprawdziłem , dostałem 90 zł rabatu na ok 5 tys zakupu 😁 co ciekawe dopiero z tym rabatem zrównaliście  się cenowo z innymi sklepami które  mają ceny bez rabatów. Z takim "rabatem" to kupie jednak u konkurencji, bo to śmiech - a nie rabat...

Ps. Wcześniej w linku była także płyta główna MSI, ale widze ze x-com ja usunął z mojej listy z braku na stanie...

Edytowane przez drakonus13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...