Skocz do zawartości
sAx®

Uwaga!! Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Przczytajcie uważnie, konfig :

Antek 1700+, nie kręcony, wentyl nawet może być

MSI - kt266 Pro2

ram - no name 256 DDR266

dysk - seagate ux 40 GB/5400

CD - msi 56x

grafa - gf4mx440se

obudowa - codegen

zasilacz - seasonic 230 W (średnie napięcia)

 

Pytanko : co ty k.urfa jest nie halo???? Zaden windows nie chce sie zainstalować, ani xp, ani 98se. Próbowałem zmieniać CD-ka myśląc zę poprostu źle czyta. NIC. Potem zmienilem ram bo stwierdzilem ze moze byc uwalony. NIC, dalej to samo. Bios nawet nie wiem jaki.

 

Już walcze z nim 4 dzień i nic nie moge poradzić, co tu może być nie tak???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przczytajcie uważnie, konfig :

Antek 1700+, nie kręcony, wentyl nawet może być

MSI - kt266 Pro2

ram - no name 256 DDR266

dysk - seagate ux 40 GB/5400

CD - msi 56x

grafa - gf4mx440se

obudowa - codegen

zasilacz - seasonic 230 W (średnie napięcia)

 

Pytanko : co ty k.urfa jest nie halo???? Zaden windows nie chce sie zainstalować, ani xp, ani 98se. Próbowałem zmieniać CD-ka myśląc zę poprostu źle czyta. NIC. Potem zmienilem ram bo stwierdzilem ze moze byc uwalony. NIC, dalej to samo. Bios nawet nie wiem jaki.

 

Już walcze z nim 4 dzień i nic nie moge poradzić, co tu może być nie tak???

no wiesz jak bys opisal problem to a nie tylko ze nie mozesz zainstalowac windowsa, to pewnie ktos by ci pomogl :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przczytajcie uważnie, konfig :

Antek 1700+, nie kręcony, wentyl nawet może być

MSI - kt266 Pro2

ram - no name 256 DDR266

dysk - seagate ux 40 GB/5400

CD - msi 56x

grafa - gf4mx440se

obudowa - codegen

zasilacz - seasonic 230 W (średnie napięcia)

 

Pytanko : co ty k.urfa jest nie halo???? Zaden windows nie chce sie zainstalować, ani xp, ani 98se. Próbowałem zmieniać CD-ka myśląc zę poprostu źle czyta. NIC. Potem zmienilem ram bo stwierdzilem ze moze byc uwalony. NIC, dalej to samo. Bios nawet nie wiem jaki.

 

Już walcze z nim 4 dzień i nic nie moge poradzić, co tu może być nie tak???

no wiesz jak bys opisal problem to a nie tylko ze nie mozesz zainstalowac windowsa, to pewnie ktos by ci pomogl :?

Dzięki za pomoc. Problem z zainstalowaniem windy tkwi w 100% w sprzęcie ponieważ

1) płyty są oryginalne i na moim konfigu obydwa te systemy instalowałem z tychże płyt

2) TO JEST WŁAŚNIE TEN PROBLEM!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przczytajcie uważnie, konfig :

Antek 1700+, nie kręcony, wentyl nawet może być

MSI - kt266 Pro2

ram - no name 256 DDR266

dysk - seagate ux 40 GB/5400

CD - msi 56x

grafa - gf4mx440se

obudowa - codegen

zasilacz - seasonic 230 W (średnie napięcia)

 

Pytanko : co ty k.urfa jest nie halo???? Zaden windows nie chce sie zainstalować, ani xp, ani 98se. Próbowałem zmieniać CD-ka myśląc zę poprostu źle czyta. NIC. Potem zmienilem ram bo stwierdzilem ze moze byc uwalony. NIC, dalej to samo. Bios nawet nie wiem jaki.

 

Już walcze z nim 4 dzień i nic nie moge poradzić, co tu może być nie tak???

no wiesz jak bys opisal problem to a nie tylko ze nie mozesz zainstalowac windowsa, to pewnie ktos by ci pomogl :?

Dzięki za pomoc. Problem z zainstalowaniem windy tkwi w 100% w sprzęcie ponieważ

1) płyty są oryginalne i na moim konfigu obydwa te systemy instalowałem z tychże płyt

2) TO JEST WŁAŚNIE TEN PROBLEM!!!!!

Znaczy co ? :roll: Bo w zasadzie "windows nie chce sie zainstalowac" to raczej niewiele wyjasnia.

Wogole nie dziala instalator ?

Wywala sie w trakcie instalacji ?

Instaluje sie ale nie chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrde, a wyglada to tak ze install startuje i potem wisi, na czarnym ekranie i nic sie nie dzieje? mialem to u kumpla na gigabycie ga-vx7 i celku 900 ale nie wiem co jest tego przyczyna; co gorsza nie pamietam rozwiazania... :( chyba instalowalem u siebie na innym dysq, potem przenosilem instalacje jakims drive mapperem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA 99% przyczyna jest taka że grafika gryzie sie z płytą główna , słyszałem juz o podobnych problemach, zmien grafike lub płyte a problem powinien zniknąć 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA 99% przyczyna jest taka że grafika gryzie sie z płytą główna , słyszałem juz o podobnych problemach, zmien grafike lub płyte a problem powinien zniknąć 8)

Albo na jakiejs PCI sprobuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też to mialem na starej plycie MSI jak wlozylem ti4200 stawal na czarnym ekranie instalator

wystarczylo wlozyc inna karte graficzna zaisntalowac winde a pozniej przelozyc ti4200 i wszystko dzialalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA 99% przyczyna jest taka że grafika gryzie sie z płytą główna , słyszałem juz o podobnych problemach, zmien grafike lub płyte a problem powinien zniknąć 8)

Dzięki chłopaki pomogło jak włożyłem swojego radeona. Potem przekładka na tego GF Mx i wszystko działa.

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

z tego co wiem to GF4 MX440 mają problemy z zainstalowaniem systemu operacyjnego, najlepiej użyj instalatora ale w katalogu Win98 - setupcor.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to GF4 MX440 mają problemy z zainstalowaniem systemu operacyjnego, najlepiej użyj instalatora ale w katalogu Win98 - setupcor.exe

a czym sie rozni ten setupcor ?? bo pierwszy raz slysze o tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

jak masz problem ze sprzętem to dajesz setupcor i ci musi zawsze zacząć instalację, spróbuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz problem ze sprzętem to dajesz setupcor i ci musi zawsze zacząć instalację, spróbuj

ostatnio mialem taki przypadek ze mailem XP i dalem format chcialem instalnac najpierw ME i nic nie rusza potem 98 wywalal sie na samym poczatku i skonczylem na XP ktory odziwo ruszyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...