Skocz do zawartości
Johny74

Składak ze starego kompa dla siostrzenicy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Ze swojego starego kompa składam dla siostrzenicy zestaw.
i5 4670k
Asrock Z87 Extrem 4
4x 4GB crucial balistix sport
Jaką grafe do tego dobrać, mam na oku to geizhals.de/xfx-radeon-rx-580-gts-xxx-edition-rx-580p8dfd6-rx-580p826d6-a1610169.html Jeżeli nie ta, to coś innego w podobnej cenie? (w bardzo podobnej cenie :) Karta musi byc koniecznie z DVI
Jaki bardzo budżetowy ssd do tego? Ważne zeby miał przyzwoitą zywotność i bezawaryjnośc, predkosci nie maja znaczenia

Siostrzenica lubi sobie pograc w gry typu the Forest, gry typu battle royale.
Dzieki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Michikun napisał:

GTX 1660, a najlepiej GTX 1660 Super.

 

A do czego taka karta nastolatce czy tam młodej dziewczynie  co pewnie grać na tym będzie w jakieś gierki na facie lub inne tym podobne.  Cos  solidnego.  Z MSI/ASUSA GTX 1060 3GB lub GTX 1050 Ti.  Spokojnie wystarczy do tego procka i do tej płyty i do zastosowań.  Gigabyte bym unikał, ale każdy miał tam różne zdanie o nich. 

 

Edit. Ok faktycznie nie doczytałem ostatniego akapitu.  W tym wypadku lepiej wziać wersje 6 GB tego GTX 1060 jak się trafi w dobrej cenie. Procek powinien dac radę. To wciąż mocne 4 rdzenie. 

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Nemayu

Jeśli nie robiłeś OC pamięci, ani procesora to coś pokroju GTX1060, może coś minmalnie lepszego będzie w sam raz. Poluj na używaną RX580 lub GTX1060 6GB lub GTX1660.


Devil, "Siostrzenica lubi sobie pograc w gry typu the Forest, gry typu battle royale." Nie są to ani gry na FB ani nic podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, topdog said:

Kartę masz zamiar kupować w Niemczech? Któryś z tych sklepów wysyła do Polski?

Mieszkam w Nimeczech. Nie sądze, żeby któryś z tych sklepów wysyłał do Polski, nie sprawdzałem wszystkich oczywiście, ale w tych co do tej pory kupywałem, to nie było takiej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...