Skocz do zawartości
rav97

Mysz do 150zł

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam wymienić swoją myszkę. W załączniku 1 mysz to ta którą posiadam, a 4 pozostałe to nad którymi się zastanawiam. 

Zależy mi najbardziej, by to była mysz z x-komu. Jeśli macie jakieś inne propozycje to też możecie podsyłać. Mam troszkę większą dłoń dlatego chciałbym jednak coś co, by nie było za małe w ręku ;)

mysz.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna z tych myszy nie jest odpowiednia dla większej dłoni.Minimum to 125 mm długości i 41 mm wysokości.Dla mojej dużej dłoni potrzebowałem trochę większej czyli :https://www.x-kom.pl/p/499555-myszka-przewodowa-sharkoon-skiller-sgm2.html?utm_source=ceneo&utm_medium=comparison&utm_campaign=ceneo_click

Dopiero takie gryzonie można określić jak odpowiednie dla większych dłoni.I raczej myszki od takich rozmiarach powinieneś szukać.Powodzenia :-)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze co znaczy większa dłoń. Po drugie o wiele lepiej celuje się korzystając z chwytu palcami, więc mała mysz jak najbardziej.
P80Pro ma strasznie twarde przyciski i bardzo dobrze się ślizga, więc wciskając przycisk przesuwa się mysz. Gdyby nie to bardzo dobra mysz. Jeśli ta druga A4Tech ma optyczne przełączniki to pewnie te same
G102 ma ciężar przesunięty za bardzo do przodu i trochę za wysoki LOD, ale nic strasznego. Może być.

Od siebie mogę polecić używaną MM710, będzie lepsza od każdej z wymienionych, ma bardzo wiotki kabel, dobry kształt, topowy sensor i regulowany LOD, no i jest bardzo lekka.

Z tych co podałeś to Logitech G203 lub G102. To to samo, ale G102 jest na rynek chiński.

Edytowane przez Nemayu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, rav97 napisał:

ogolnie tej 4tech co mam to jest dobra w mojej dloni

W takim razie szukasz myszki podobnej to A4tech i możliwe że nie o wielkość dłoni chodzi a twój chwyt myszki.A z tym to akurat nikt tobie pomóc nie może bo to bardzo indywidualna sprawa :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kronan napisał:

W takim razie szukasz myszki podobnej to A4tech i możliwe że nie o wielkość dłoni chodzi a twój chwyt myszki.A z tym to akurat nikt tobie pomóc nie może bo to bardzo indywidualna sprawa :-).

No mozliwe, że wlasnie to od tego zalezy, bo moze przesadziłem, że mam dużą dłoń, ale na pewno większa niż średnia. Bo jak trzymam dłoń na tej 4tech to żaden palec mi nie wystaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, rav97 napisał:

No mozliwe, że wlasnie to od tego zalezy, bo moze przesadziłem, że mam dużą dłoń, ale na pewno większa niż średnia. Bo jak trzymam dłoń na tej 4tech to żaden palec mi nie wystaje

Najbezpieczniej podejść do jakiego sklepu(Media Expert?) i i przymierzyć się do jakiegoś gryzonia.Ze swojego doświadczenie wiem że łatwo można poznać kiedy gryzoń dobrze leży w dłoni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...