Skocz do zawartości
GenghisKhan

Fajny filmik zobaczcie!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

W zwiazku z problemami z interia genghiskhan wyslam mi ten filmik na maila a ja go umiescilem na piwko.pl moze tu bedzie lepiej ...

http://www.p3le.piwko.pl/tweak/taliban.pdf

Zmiencie .pdf na mpg i bedzie smigac ... glupie te zasady na piwku

 

Hyh jesli oni maja takich snajperow to sie nie dziwie ze bomby podkladaja ... Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam filmik z tym samym gościem - musiało to być trochę wcześniej - strzelał na stojąco i rozbił szybę z tyłu... Teraz jest tam jakiś karton (zakładam pełną zbierzność tych filmików - jak dokopię się do tamtego to będę mógł dokładniej porównać) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh kucyk, pisałem posta nawyrazniej bo raptem chyba 3 minuty roznicy miedzy postami :)

 

ps. w winampie nei che mi sie otworzyc ten plik ale to bedzie to co juz widziałem raczej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, udalo mi sie sciagnac od ANalfabety :) mialem cos 15 filmikow z tej strzelnicy, ten to jeszcze jest w miare normalny :twisted: tutaj delikwentowi udalo sie utrzymac strzelbe ;) ;) ;)

zapodaj te filmy jak je masz - albo powiedz jak znalesc!!!!!!!1

prosze prosze!!!!!!! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, udalo mi sie sciagnac od ANalfabety :) mialem cos 15 filmikow z tej strzelnicy, ten to jeszcze jest w miare normalny :twisted: tutaj delikwentowi udalo sie utrzymac strzelbe ;) ;) ;)

zapodaj te filmy jak je masz - albo powiedz jak znalesc!!!!!!!1

prosze prosze!!!!!!! :lol:

popytam, moze jeszcze ktos je ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, udalo mi sie sciagnac od ANalfabety :) mialem cos 15 filmikow z tej strzelnicy, ten to jeszcze jest w miare normalny :twisted: tutaj delikwentowi udalo sie utrzymac strzelbe ;) ;) ;)

zapodaj te filmy jak je masz - albo powiedz jak znalesc!!!!!!!1

prosze prosze!!!!!!! :lol:

popytam, moze jeszcze ktos je ma :)
bede wdzieczny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genghiskhan - popytalem, ale ten co sciagal juz dawno wywalil ;) sciagal na dc ze szwedzkich hubow, wpisywal nazwy broni i ciagnal cale katalogi -> m4a1, uzi, etc.

wpisz w wyszukiwarce 'mpg' lub 'mpeg', podaj dokladny rozmiar w bajtach to pewnie cos znajdziesz, a jak znajdziesz sciagnij liste od usera i zerknik czy nie ma wiecej w tym katalogu :)

milej zabawy 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genghiskhan - popytalem, ale ten co sciagal juz dawno wywalil ;) sciagal na dc ze szwedzkich hubow, wpisywal nazwy broni i ciagnal cale katalogi -> m4a1, uzi, etc.

wpisz w wyszukiwarce 'mpg' lub 'mpeg', podaj dokladny rozmiar w bajtach to pewnie cos znajdziesz, a jak znajdziesz sciagnij liste od usera i zerknik czy nie ma wiecej w tym katalogu :)

milej zabawy 8)

thx - jak bede mial czas to sie pobawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...