Skocz do zawartości
ZooK123

Wysoki ping w grach.

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanie,

 

czy damy radę coś zrobić z wysokim pingiem grach? Internet radiowy. Kolega jest podpięty do komputera bezpośrednio przez RJ45 który idzie z "anteny", zakładam że gdzieś tam na górze jest router. Na speedtescie wychodzi ping 80 z serwerem z LONDYNU. Jak odpalimy gry- BF1, CD:MW około 200-300.  Ping był normalny jeszcze rok temu a nie zmieniło się nic w jego konfiguracji komputer-sieć. PC typowy do gier z 2016r.

 

Za nazwę komputera przepraszam.

 

Z wyrazami szacunku.

 

 

 

121586997_264365658211001_7693357899179649638_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z trace widzę że jest problem a raczej dwa: albo jesteś podłączony do anteny gdzie jest za dużo już klientów albo Twój dostawca ma słabe wyjście (a raczej jego serwer juz nie domaga za duzo klientow). Sam jestem na radiu ale ja do hopy mam tylko po radiu reszta swiatlo i u mnie to wyglad tak. Wyslij tracert do dostawcy niech z tym cos zrobi. I nie daj się zbyć to JEGO WINA ? niech cię przelączy na początek na inna antenę lub hopę pozniej test jak nic się nie zmni to raczej zmien dostawce bo serwer swoj raczej nie zmniei :d wyjście na swiat od niego jest dobre.

test.png

Edytowane przez Zabuza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...