Skocz do zawartości
Ragel

Laptop do gier i pracy do 8500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam laptopa do grania i pracy za maksymalnie 8500 zł.

Głównym przeznaczeniem pozostają gry, przy czym nie mam wobec nich jakiś bardzo dużych wymagań (jeśli będą działać w medium-high w 60 FPS w Full HD to wystarczy). Szukam laptopa w tej cenie ponieważ przydało by się aby wystarczył na najbliższe 2-3 lata.

Do laptopa będzie podłączany monitor więc jakość matrycy ma znaczenie drugorzędne. Generalnie potrzebuję laptopa, który będzie miał też w miarę porządną kulturę pracy oraz by nie trzeba by było bawić się w undervolting.

Myślałem o jednym z poniższych modeli Asusa lub Gigabyte:

1) ASUS TUF Gaming A15 R7-5800H/16GB/1TB RTX3070 240Hz

2) Gigabyte AORUS 15P i7-10870H/32GB/512/Win10 RTX3070P

3) Gigabyte AORUS 15G i7-10870H/32GB/512/Win10 RTX3070Q

Będę wdzięczy za pomoc i sugestie. Jestem też otwarty na propozycje z modelami  RTX3060.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczne rozterki. W związku z brakiem wymagań co do jakości matrycy zdecydowanie asus. Jednak czeka Cię telefon do xkomu I to nie gwarantuje sukcesu. Sytuacja z rtxami była beznadziejna że względu na losowość chipów. 3060 może w niektórych przypadkach okazać się lepszy od 3080, za którego trzeba sporo zapłacić. Ja już dzwoniłem do xkomu chcąc wiedzieć który z palety 28!!! Wersji siedzi w wymarzonym laptopie. I tu niespodzianka.... nie wiadomo. Wczoraj dzwoniąc na infolinię usłyszałem od Pana xkoma że zajebista tylko brać A dziś chcąc się upewnić przed zakupem tym razem Pani xkom stwierdziła że kolega wczoraj wziął tą informację z INTERNETU!!! Tak z internetu cóż za profesjonalizm! W związku z tym poinformowałem Panią xkom że w sytuacji gdy nie ma żadnej pewności co do wersji muszę podziękować za ofertę w której wydanie około 2tys zł może się okazać debilizmem z mojej strony. Natomiast firma Nvidia wczoraj ogłosiła że ten debilny zabieg marketingowo izynieryjny jest może słaby i nakazała producentom laptopów dokładne określenie z czym konsument ma do czynienia. Tak czy inaczej sprawa rozwiąże się w ciągu tygodnia. Jednak jeśli masz czas to wstrzymaj się inni producenci zaraz coś wypuszczą jeśli jednak z tak jak mnie zadawala Cię ta oferta to polecam właśnie Asusa   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2021 o 20:43, Ragel napisał:

Dziękuję wszystkim za pomoc i sugestie ostatecznie zdecydowałem się na model "Gigabyte AORUS 15P i7-10870H/32GB/512/Win10 RTX3070P".

Masz go już? Jak z przewodem zasilającym z prawej strony? Jest kątowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...