Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

forum.thumb.png.0c75e49030186a3271484dcb73235b3c.pngWitam, mam problem z laptopem lenovo windows 10. Mimo ustawień aby laptop usypiał się po 10 minutach gdy jest podłączony do ładowarki, ten samoczynnie się nie usypia. Natomiast gdy laptop nie jest podłączony pod ładowarke usypia się bez problemu w ustawionym czasie. Czy ktoś wie w czym leży problem? NIe mam już pomysłów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.03.2021 o 22:16, Natalia12 napisał:

forum.thumb.png.0c75e49030186a3271484dcb73235b3c.pngWitam, mam problem z laptopem lenovo windows 10. Mimo ustawień aby laptop usypiał się po 10 minutach gdy jest podłączony do ładowarki, ten samoczynnie się nie usypia. Natomiast gdy laptop nie jest podłączony pod ładowarke usypia się bez problemu w ustawionym czasie. Czy ktoś wie w czym leży problem? NIe mam już pomysłów

Hej. Być może jest to jakiś błąd Windowsa. Masz najbardziej aktualną wersję? poza tym sprawdź w ustawieniach wyświetlacza może czy masz ustawione cały czas podświetlenie. Jeśli nie rozwiąże to problemu to spróbuj wyciągnąć baterię i po 10 sekundach wstawić ją z powrotem. Jest to reset baterii. sprawdź też w programie lenovo, czy nie masz ustawionego jakiegoś trybu, który uniemożliwia tryb uśpienia( jeśli takową posiadasz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...