Skocz do zawartości
Jabar83

VECTRA Technicolor cga2121. Poblokowane porty ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż dzisiaj sobie podpiąłem internet Vectry i jest problem np.  z Siecią torrent. Nie łączy z żadnym trackerem. Próbowałem na różnych klientach i urządzeniach (laptop,telefon) i nie łączy w ogóle z trackerem. Nie mogę wejść w ustawienia routera i przekierować porty.   Router jest w trybie Bridge.

 

Infolinia nie pomaga tłumacząc ze nie blokują portów.  Może inny router ? Ale jaki? 

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale @Devil Ty masz ich modem w trybie bridge czy nie? Jeżeli nie a masz swoj router to wchodzisz przez boka i tam masz opcje bridge. Po 5 minutach od zaakceptowania wylaczasz modem podpinasz swoj router do 1 -go portu wlaczas modem i router. Modem pobierze nowe ustawienia przez protokół tr-69 i wtedy logujesz sie do swojego routera i tam wszystko ustawiasz - z tym, że jak znam Vectre to mają cg-nat ale torrenty beda działać - przekierowanie portów tylko poprzez upnp (wlacz na routerze) w innym przypadku nie. Jest płatna opcja dodatkowa za stały adres chyba 10 ziko na miesiac i polecam ja brać, bo inaczej żadnego portu nie przekierujesz.

UPs... Pomyliło mi się z MM. Jak zrobisz bridge przez boka to dostaniesz zew. adres ip ale nie stały w teorii ale stały 😄

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz już zewn ip 37.x.x.x czyli masz ok.  Nie masz jakiego badziewia pod reka tplinka czy cos? Wyłacz na chwile antywira i inne zabezpieczenia win na chwilę!!!! i zobacz czy ci ruszy jak ruszy to odezwij się zrobimy przekierowania na windzie.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W terminalu windows  jako admin:

netsh interface portproxy add v4tov4 listenport=8921 listenaddress=ip routera connectport=8921 connectaddress=ip kompa

Sry ale nie bylo mnie na forum przez tydzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...