Skocz do zawartości
pyotrec

problem z msconfigiem

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy chcę wyłączyć autoatyczne uruchamianie w msconfigu w zakladce "uRUCHAMIANIE: (winda xp) jaiegoś programu

to w zakladce "ogolne" zaznacza się opcja "uruchamianie selektywne", a ja che zeby sie

uruchamial normalnie wiec zanaczam "uruchamianie normalne" i w zakladce uruchamianie zaznaczaają sie wszystkie wczesniej odznaczone programy,

kiedy je odznaczam pojawia sie uruchamianie selektywne i tak w kolko. W jaki sposób zrobic by

moglbym wylaczac automatyczne uruchamianie i by byla zanaczona opcja uruchamianie normalneg ?

proshe o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uruchamianie selektywne oznacza ze wyłączyłes jakis element, w tym przypadku jest to program bedący w autostarcie. Jest to jak najbardziej prawidłoweze system przełącza sie na uruchamianie selektywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy chcę wyłączyć autoatyczne uruchamianie w msconfigu w zakladce "uRUCHAMIANIE: (winda xp) jaiegoś programu

to w zakladce "ogolne" zaznacza się opcja "uruchamianie selektywne", a ja che zeby sie

uruchamial normalnie wiec zanaczam "uruchamianie normalne" i w zakladce uruchamianie zaznaczaają sie wszystkie wczesniej odznaczone programy, 

kiedy je odznaczam pojawia sie uruchamianie selektywne i tak w kolko. W jaki sposób zrobic by

moglbym wylaczac automatyczne uruchamianie i by byla zanaczona opcja uruchamianie normalneg ?

proshe o pomoc :)

No, dziwne dosc to pytanie. To raczej normalne, uruchamianie selektywne oznacza ze ty ingerujesz jakei programy maja sie uruchamiac razem z winda, a normalne to winda decyduje za ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...