Skocz do zawartości
przemek9971

Trzaski w słuchawkach [PC]

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry!

Przychodzę do was z problemem trzasków w słuchawkach. Tematy poruszane nie raz ale żaden nie trafia w mój problem.... Otóż od pewnego czasu słyszę trzaski w słuchawkach, głównie przy słuchaniu streamingów ( twitch, player ). Słuchawki są dobre, gniazda też, gdyż sprawdzałem na gnieździe przednim oraz tylnym. Podłączałem nawet słuchawki na usb i również problem nie ustępuje. Czyściłem komputer, odłączałem dyski, kartę, zmieniałem gniazdko, listwę... Nic nie pomaga. Pokusiłem się również o update sterowników, czyszczenie kompa CCleanerem czy ADWcleanerem.. Nic z tych rzeczy. Jedynie na filmikach na yt, czy muzyce na dysku trzasków nie ma. Trzaski pojawiają się rownież, oprócz wspomnianych streamingów, przy nagłych wysokich tonach. Więc problem jest ale czasem go nie ma. Czyżby zasilacz lub płyta główna powiedziała dość? Ciężko to nawet sprawdzić. 

Mój hardware to:

płyta głowna: ga-h97m-d3h

 

Z góry dzięki za jakąkolwiek informacje. 

[Oczywiście mowa o PC, bo też widziałem tematy głownie o laptopach]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Ci to pomoże ale kiedyś też mi coś trzeszczało w głośnikach. Zmieniałem sterowniki itp.  z pół dnia tak się bujałem. Miałem już reinstalować windę gdy zauważyłem, że kabel od myszki przycisnąłem głośnikiem, wystarczyło go wyciągnąć i po problemie. Może u Ciebie też coś za blisko ze sobą jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...