Skocz do zawartości
_Vip_

Barton @ 10x240

Rekomendowane odpowiedzi

Oto moj nowy Bartonik :twisted:

 

Procek boot'uje na 10.5x240 Vcore1.85V ale ewidentnie brakuje mu napiecia i wywala sie w windzie.Na 12.5x200 chodzi cacy,ale lepsiejszym trybem jest oczywiscie 10x240 i tak juz sobie chodzi ladne pare godzin :wink:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Tu jeszcze macie fotki z placu boju :wink:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Volcano7+ w trybie LOW - temperaturki w stresie do 52'C.Na MEDIUM ok.47'C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie męcze swoje cudo i jest 10,5x220 8) AXDA2500DKV4D

AQXEA0324TPAW

 

 

Czemu zasłoniłeś laske na tapecie :P  :lol:  :twisted:

albo procek albo J.Lo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbuje go puścić na te 2.4Ghz :twisted:  ale nie mam ftp'a czy mógłbyś _Vip_ umieścić mój zrzut z ekranu i dać do posta ??? wyśle Ci na mejl :)  prosiłbym :!:

dawaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie szczescie moj AXDA2500DKV4D AQXDA 0320WPMW nie chce chodzic nic powyzej 2200 i to na 1.95V zastanawiam sie czy to nie wina plyty bo do 2100 to na 1,75 hula. Moze jakas podpowiedz macie ciekawa bo pomysly mi sie wyczerpaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie szczescie moj AXDA2500DKV4D AQXDA 0320WPMW nie chce chodzic nic powyzej 2200 i to na 1.95V zastanawiam sie czy to nie wina plyty bo do 2100 to na 1,75 hula. Moze jakas podpowiedz macie ciekawa bo pomysly mi sie wyczerpaly.

trafil Ci sie kiepski procek i tyle,nie ma co debatowac na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie szczescie moj AXDA2500DKV4D AQXDA 0320WPMW nie chce chodzic nic powyzej 2200 i to na 1.95V zastanawiam sie czy to nie wina plyty bo do 2100 to na 1,75 hula. Moze jakas podpowiedz macie ciekawa bo pomysly mi sie wyczerpaly.

trafil Ci sie kiepski procek i tyle,nie ma co debatowac na ten temat

Tez tak mysle :( pewnie za innym sie rozgladne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamiatki puszczone na fsb240 Vmem2.7V i 8-3-3-2.5 ,zalezy mi na duzej stailnosci bo nie trawie sytuacji jak koduje cos waznego we flask'u a tu mi prz 98% BSOD ,wiec wole miec rezerwe zarowno na pamiatki jak i procka (na 2.5GHz tez chodzi :wink: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm ,widac timingi maja duze znaczenie ...

 

CCR 2002 - Plik wyników

 

Wynik ogólny : 10449

Suma kontrolna : ***

 

Wyniki szczególowe

 

Render : 9587

Integer : 9440

Float : 9500

Pamięć : 17724

MMX : 10311

 

To bylo robione przy procku kolo ~2.48ghz i pamiatkach kolo 207.

Wynik memorek ledwie slabszy a 512k keszu i sporo FSB wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]Hm ,widac timingi maja duze znaczenie ...

 

CCR 2002 - Plik wyników

 

Wynik ogólny : 10449

Suma kontrolna : ***

 

Wyniki szczególowe

 

Render : 9587

Integer : 9440

Float : 9500

Pamięć : 17724

MMX : 10311

 

To bylo robione przy procku kolo ~2.48ghz i pamiatkach kolo 207.

Wynik memorek ledwie slabszy a 512k keszu i sporo FSB wiecej.

no jasne ze timingi bardzo wazne ,ale wiesz to jest tylko TwinMOS.Te pamieci byly najtansza alternatywa do synchro fsb240.Te timingi daloby sie troszke zaostrzyc ,ale niestety kosztem 100% stabilnosci zapewne ,a na to sobie pozwolic nie moge.

 

Dzieki Raptor :wink: ,co tam ciekawego na OCM slychac :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_Vip_, nie do konca sie z toba zgadzam z tymi TwinMosami ;] Np. moje biegaja na 245 (jeszcze na abicie) synchro na cl 2-3-3-3 (ten ostatni timing mialem zle bo chyba na 8 powinien byc), na kostkach M.Tec'a, 3V na memkach, wiecej nie moglem dac bo moj nf7s odmawial wspolpracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_Vip_, nie do konca sie z toba zgadzam z tymi TwinMosami ;] Np. moje biegaja na 245 (jeszcze na abicie) synchro na cl 2-3-3-3 (ten ostatni timing mialem zle bo chyba na 8 powinien byc), na kostkach M.Tec'a, 3V na memkach, wiecej nie moglem dac bo moj nf7s odmawial wspolpracy

Berkut oczywiscie masz racje,ale ja nie wykrzesam Vmem3V z mojego Soltek'a wiec jedyna nadzieja byly PC3700 (stosunek mozliwosci/cena/fsb240 :wink: ).Przy tych pamieciach producent zaleca Vmem na poziomie 2.7V do pracy z fsb233,a Soltek daje max.2.8V

 

Jesli masz adresik do jakiegos moda na Vmem...to mile widziane :wink:

 

a ostatni timing miales zle bo zasada jest taka, ze najwieksza liczba ma byc rowna sumie pozostalych.Czyli mialo byc 2-3-3-8.Ja mam na swoich 2.5-3-3-8 bo na cl2 mowie stanowczo NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tylko Vcore, http://www.maximumoc.com/guides/soltek_75frn_vmod.html

 

 

Vmem jeszcze jutro poszukam, dzisiaj skonczylem robic I stopien kaskady i jestem zdrowo padniety (ale dziala idelanie, teraz tylko II stopien i -80C na parowniku), jak nie znajde tego moda to poszukam zdjec plyty i opracujemy tego Vmod'a ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vmoda juz dawno przeczesalem od gory do dolu :wink: ,ale dzieki za fatyge

 

Berkut, ja sie tylko boje ze Ty kiedys rozwalisz polowe Warszawy z tym Twoim komputerkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_Vip_ jak dla mnie nie osiągalne narazie :) przy fsb197 już grafa siada (no w koncu najnowsza to nie jest) choć i tak sprawdzałem czy mój proc pójdzie powyzej 200 i działa (o ile tak mozna powiedzieć 8) :Gratulacje !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się tak zastanawiam _VIP_ dlaczego ta Lopezica na każdym screenie ma zasłonięte balony :D ?

Pewnie dlatego, ze to jest forum o overclockingu a nie o balonach "Lopezicy" :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...