Skocz do zawartości
Atomic123

Upgrade GTX 970 i5-4690K czy Xbox Series X?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Kupiłem ostatnio Forze Horizon 5, i się okazało że mój obecny PC nie daje kompletnie rady.

I moje pytanie brzmi: Czy do grania (nie tylko w FH5) na wysokich - średnich w 60fps, w kwocie 2350zł, da się zrobić sensowny upgrade? Czy lepiej kupić Xboxa? 

Mam 8GB RAM DDR3

Płyta główna - Z93 GAMING 3. I to jest socket -  LGA 1150

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Jak wychodził 3050 to się ludzie z tego śmiali. I pisali że kto to w ogóle kupi. Nie znam się, piszę tylko to co kiedyś tam przeczytałem. 

Nie opłaca się dołożyć z 600zł, czy tam nawet mniej do RTX 3060?

Tylko wtedy pytanie, i ogólnie czy zasilacz 550W to uciągnie. I to chłodzenie byłoby ok?

@Miguel707

Edytowane przez Atomic123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Atomic123Też się śmiałem, z powodu ceny. Ta obecnie jest nieco inna. I oczywiście warto dołożyć do lepszego GPU np. RX 6600 XT. Odchodzimy wtedy jednak od kwoty porównywalnej z XSX, a to było punktem odniesienia w tym temacie na forum.

Chłodzenie i zasilacz wystarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz 1070ti lub 1080ti, nic innego, nie ma sensu..No może ten kastrat rtx3050..Wszystko zależy od ceny..Ale jeżeli chce pomykać w 1440p czy 4k to Xbox Series X wyjdzie, wydajniej,taniej i starczy na dłóżej..PC na teraz to skarbonka bez dna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...