Skocz do zawartości
lubieznik

LG E610 błąd Recovery CWM

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem telefon LG E610 z Androidem 4.0.3 bez jakiegokolwiek Recovery i próbowałem wgrać CWM Recovery i na początku chciałem wgrać pod model tego telefonu że wpisałem w Google model telefonu i dodałem Recovery i co tam było to wgrałem ale gdy wchodzę w Recovery telefonu poprzez podłączony komputer poleceniem
adb reboot recovery
to telefon wchodzi w Recovery ale tylko w telefonie pojawia się napis
"Secure Booting Error! Cause: boot certification verify"
i nic więcej
Instalowałem różne CWM Recovery nowe i stare ale zawsze jest to samo.
Czy na wgranie TWRP ten telefon jest za stary?
Szukałem rozwiązania w Google i tam pisało żeby zainstalować plik MR_Bump.zip i go pobrałem ale nie wiem co z tym plikiem zrobić i jak go zainstalować.
W Tym ZIPie są jakieś 2 foldery Meta-inf i tmp i w tych folderach jakieś pliki pierdołowe i pisze żeby zainstalować ale nie wiadomo jak.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie możliwe żeby ten fon nie miał wogóle recovery , każdy telefon to ma - tyle że fabryczna wersja jest uboga .

Problem może też być w bootloaderze - jak telefon nie był nigdy modyfikowany to na 99% bootloader jest zablokowany , najpierw trzeba by go odblokować .

Bez tego zapomnij o wgraniu lepszego recovery czy nowego romu - choć z romem to też gra warta świeczki , wszystko co jest bazuje na andku 4.1

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...