Skocz do zawartości
kobus

pożądne techno

Rekomendowane odpowiedzi

nie mowcie caly czas PvD bo oprocz Paul'a jest jeszcze Peran van Dijk i sie myli :) swoja droga Peran van Dijk - Good Time jest zajebiste, do tego dorzucam jeszcze Mr Phillips - 7'th Day (CJ Stone Remix) i Reeloop - Identification. Mikaleus i bigzzgib - to pieknie ze jestescie madrzy w ryju i wchodzicie na topici ktore was nie dotycza, po czym zaczynacie macic - wzruszajace naprawde ale s.p.i.e.r.d.a.l.a.j.c.i.e sluchac swojego pewnie polskiego rapu - ja uwazam ze to gowno - i co - nie wchodze na te topici i sie nie wypowiadam bo mnie to wali ciecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do kobusa to nie mow ze co topic to lol, bo od kiedy sprzedal swojego bodajze 2700+ i wrocil do kompa siostry (chyba ze mu tata zabral bo nie dozbieral) to juz nie jest tak zle - pewnie 7650 odlaczyl od kompa i juz jest wszystko ok - co nie kobus?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm czy ja wiem

zobaczcie sobie set z maydaya 2002 pvd

doskolany technicznie, poporostu wzorowo

co do tiesto to w lata 99,00 byl rewelacyjny jeszcze w 2002 pokazal moze z 2-3 sety ktore byly godne uwagi reszta to zaloba przy ktorej mozna zasnac.

 

A co do segregowania muzy stara nowa to puknij sie w glowe. Twisted akurat odkrylem nie dawno i jak dla mnie ten utwor to rewelka.

 

A co LP to trzeba to przezyc a nie sluchac gownianego zgrania z radia czy vivy. Akurat w tym roku nie bylem(w tamtym bylem) ale wiem ze pvd zagral genialnie razem z rushem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tiesto to w lata 99,00 byl rewelacyjny jeszcze w 2002 pokazal moze z 2-3 sety ktore byly godne uwagi reszta to zaloba przy ktorej mozna zasnac.

 

No nie wiem czy sie moge z toga zgodzic. Najnowszy album Tiesto Nanya jest doskonaly. PVD ma swietne sety na zywo ale jego albumy sa takie sobie. (wyjatek Out there and Back).

 

Wdlog mnie najlepsi DJs sa

 

1. Dj Tiesto

2. Paul Oakenfold

3. Paul Van Dyk / Judge Jules

4. Johan Gielen

5. Mauro Picotto

6. Marco V

7. Armin Van Buuren

 

Najlepsza plyty to

Dj Tiesto Magik 6 - Live from Amsterdam (wedlog mnie nic tej plyty nie pobije)

PVD - Out there and Back

 

w Kanadzie to Djs graja przewaznie ala Rave stuff (twardy beat nie tak jak w Europie na Sansation bardziej melodyczny Trance). Co mnie troche denerwuje. Pojechalem na Tiesto, PVD i oczekiwalem ze uslysze klasyczne kawalki. Niestety sie zawiodlem (jesli moze to tak ujac bo muzyka byla zaj!ebi!st!) To samo sie tyczylo Armin Van Buuren. Jedynie Mauro :twisted: i Marco V mnie nie zawiedli ale Ci to zawsze daja czadu. :twisted: Gdzies miesiac temu widzialem Marco V w Toronto i gosciu dawal niesamowitego czadu przez 4 godziny. Nie dawal wogole postac w miejscu. :D Szybki beat, nagle zwalnia, muzyka sie scisza myslisze ze to juz koniec a tu bum swiatla na pelna pare i gosciu daje jak oszalaly. Naprawde niesamowite. Dawno czegos takiego nie slyszalem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm czy ja wiem

zobaczcie sobie set z maydaya 2002 pvd

doskolany technicznie, poporostu wzorowo

co do tiesto to w lata 99,00 byl rewelacyjny jeszcze w 2002 pokazal moze z 2-3 sety ktore byly godne uwagi reszta to zaloba przy ktorej mozna zasnac.

 

A co do segregowania muzy stara nowa to puknij sie w glowe. Twisted akurat odkrylem nie dawno i jak dla mnie ten utwor to rewelka.

 

A co LP to trzeba to przezyc a nie  sluchac gownianego zgrania z radia czy vivy. Akurat w tym roku nie bylem(w tamtym bylem) ale wiem ze pvd zagral genialnie razem z rushem.

Co do LP to się zgadza (znacznie lepiej się siedzi koło DJ'a niż w tym tłumie :D) , a co do Tiesto i PvD to juz kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak

tiesto i pvd graja zaleznie od prestizu imprezy jak i kasy jaka im dali.

 

Co do sensation to zalezy jaka edycja bo na black to raczej kolysanek nie uslyszysz.

 

Niestety ten rok co do trancu jak i techno jest moim zdaniem zupelnie nie udany. Mayday byl taki sobie tak samo z lp. Trance energy wogole jest nieporownywalnie gorsze od zeszlorocznej edycji to samo rosenmontagrave

 

cala nadzieja w sensetion(ostatnio slucham nowych setow dj i zaczynaja cos porzadnego grac) jak i nature one czy ibizie. Pozyjemy zobaczymy, moze na creamfields dj nas mile zaskocza(jedyny koncert w tym roku mauro piccoto)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to co polecam :

 

Sensation - The megamixes

Sensation - black edittion

Sensation - white edittion

wszystkie utworki cafe del mar

Paul Oakenfold

DJ Tiesto (<span style="color:red;">[ciach!]</span>a nie wiem co wy chcecie od jego muzy :evil: (znaffcy) )

DJ Issac

 

niektore kawalki Tomcrafta

Ian Van Dahl

Judge Jules

Tomas Thobias

Warp Brothers

Nukleuz DJ's (ciezko dostac to :?)

niektore kawalki z Ministry of Sound sa warte polecenia

PPK - taki lekki trance'ik ;)

The Chemical brothers - niektore kawalki naprawde miazdza :)

 

stary dobry i kultowy Zombie Nation - keinkreft 40000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brouklyn Bounce - bass, beats, melody !!!!!!

:lol: :lol: :lol:

 

BTW: ten kawałek zrobił swego czasu dużą furorę :)

 

Co do moich ulubionych DJ'i: hmm faworytów jest dużo - ostatnio duze wrażenie zrobił na mnie Felix da Hausecat i DJ Hell.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do kobusa to nie mow ze co topic to lol, bo od kiedy sprzedal swojego bodajze 2700+ i wrocil do kompa siostry (chyba ze mu tata zabral bo nie dozbieral) to juz nie jest tak zle - pewnie 7650 odlaczyl od kompa i juz jest wszystko ok - co nie kobus?

jestes pojeb.any na maxa, zakrecony jak sloik i debil jak paczka lay'sow bo topic nie byl o zadnym athlonie tylko o muzyce ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dolaczajac sie do dyskusji nt PvD i Tiesta hmm pierwszy juz mi podpadl poza mixem Live in china dawno mi nic nie smakowalo

 

Tiesto dawno dawno temu gral cos co sie u mnie nazywa Goa mix silver i Goa mix gold i to panowie jest wymiatajace, singlowo tez sporo mu sie udalo

 

zna ktos moze polski Aural Planet?? hmm to jest nutka oni graja wszystko od czilautu po hardkorowy industrial i wszystko im wychodzi przytocze tylko "living wage" "french onnection" 'lolipop" 'sitimulation2" "midnight cream" "sound office" zachecam do zapoznania sie z ich muza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za roznica z czego grasz jak grasz dobrze - nie uwazasz ze CDJ1000 ma "troche" wiecej mozliwosci zeby zrobic jakas akcje, niz vinyl na ktorym praktycznie nic nie zrobisz (mowie o akcjach z cue i petlami) - co takiego pieknego jest w vinylu - to ze jest trudniej? pewnie chodzi o to, ze ktos powiedzial ze z vinylu lepiej to lepiej i tyle co nie? - a na czym gra DJ Hazel - mistrz Polski i wice mistrz Europy - wiadomo na czym - na 2xCDJ1000 i DJM600 - over. A co do muzy to dolaczylbym klasyke - czyli niesmiertelny DJ Alien - Driver (club mix), DJ KC - We Like The House oraz wszystkim znane Peace, Love And Extasy czyli GENLOG - Mockmoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...