Skocz do zawartości
NetManek

pomalowanie ...

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mozna ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> wymontowac cd-roma i pomalowac go (posprejowac) jaka kolwiek farba (sprejem) ??? CZy nie uszkodzi sie zadna czesc wewnetrzna ? Jak to najlepiej zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> wymontowac cd-roma i pomalowac go (posprejowac) jaka kolwiek farba (sprejem) ??? CZy nie uszkodzi sie zadna czesc wewnetrzna ? Jak to najlepiej zrobic ?

Chodzi Ci o panle przedni?

 

Panelik sie zazwyczaj da zdemontowac :D - po kiego wala malowac calego CDika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz pomalowac, to wyjmij cedeka, zdemontuj przedni panel i dzialaj ;)

Ale powinienes to zrobic "profesjonalnie" tak zeby farba nie zaczela odpadac.

Poczytaj w necie o przygotowywaniu i malowaniu powierzchni plastikowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz pomalowac, to wyjmij cedeka, zdemontuj przedni panel i dzialaj ;) 

Ale powinienes to zrobic "profesjonalnie" tak zeby farba nie zaczela odpadac. 

Poczytaj w necie o przygotowywaniu i malowaniu powierzchni plastikowych.

Na tym forum tez o tym pisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> wymontowac cd-roma i pomalowac go (posprejowac) jaka kolwiek farba (sprejem) ??? CZy nie uszkodzi sie zadna czesc wewnetrzna ? Jak to najlepiej zrobic ?

Jesli wymontujesz cd-r z obudowy to gdy go pomalujesz napewno sie zje.bie. ;) Jak stwierdzili poprzednicy jezeli chcesz pomalowac panel to musisz go wymontowac a jezeli chcesz pomalowac obudowe cd-r to musialbys wyciagnac z niego wszystkie bebechy. a za pomoca opcji szukaj znajdziesz "przepis na malowanie" zarowno plastiku jak i metalu :)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pomalowanego inside, znaczy siem... rozkrecilem i tacke takze pomalowalem, czy to jest dla Ciebie w srodku? ;)

cos slyszalem, ze czarna tacka pozytywnie wplywa na jakosc nagranych plyt cdr (rozpraszanie swiatla las czy cus :? :roll: )Robili nawet takie nagrywajki... Moze swoja tez pomaluje na black :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum tez o tym pisze :)

reed mowi(pisze) sie "jest napisane" a nie "pisze" :twisted: :wink:

pozdro

... ja pisze, Ty piszesz ........... :o

My piszemy :D

Wy tez ?? 8O :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowi sie zarowno pisze jak i jest napisane.. Obie formy sa poprawne, od niedawna, ale sa. Takze jak ktos nie wie to nie powinien udzielac glupich uwag.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Spider to do tego goscia co dowiedzial sie,ze mowi sie "jest napisane", ale nie dowiedzial sie, ze mowi sie rowniez "pisze" i cwaniakuje.. Zeby nie bylo jakis ekscesow.

 

BTW : Sympatyczna ta wasza stronka Spider..

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno można też już mówić "poszłem" czy "swetr", ale ja dalej będę za to deptał po stopach i wyrywał włosy z nosa :>

tjaaa ... nawet nie strasz... za niedlugo moze jeszcze bedziemy mogli mowic "szlem laka , kwiaty pachly , ona mnie odepchla wiec weszlem do domu , trzaslem drzwiami, pierdlem , zyglem i wyszlem bo chamstwa nie zniese " ( czy jakos tak )....

 

co do upierdliwosci... jedyne co mnie w<span style="color:red;">[ciach!]</span>ia to jak mowia MI ze sie mowi "MNIE" a nie "MI"...

 

A JA WAM POWIEM! "MNIE" to sie KOSZULA!

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak oczywiste rzeczy jak "poszedłem " to tez mnie denerwuja, ale pisze czy jest napisane to juz inna sprawa...

 

Ale to nie jest forum jezyka polskiego, wiec dajmy sobie spokoj.

( Dzisiaj na onecie w info jakis dziennikarz napisal "znikli" :)) )

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...