Skocz do zawartości
SuChyY

Identyfikacja muzy ;) Nareszcie

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedys... jak wskazuje komorka - pazdziernik 2002 - nagralem z radia kawalek piosenki ktora mi sie bardzo spodobala. Nie dosc ze nagralem z radioa na komorkowy dyktafon ME45 to byl to Ford Transit Diesel - glosniejszy niz ciagnik ;) Teraz to sobie odtworzylem i dalej nie wim co to jest... wpadlem na pomysl zeby przetransportowac do kompa... jedyny sposob to aparat cyfrowy, tak tez zrobilem ;) Przylozylem telefon do aparatu i nagralem filmikl a pozniej wyciolem glos... Blagam zidentyfikujcie mi to wrescie ;) Mozna cos rozpoznac.

 

http://www.pcmaniak.pl/aaa/upload/muza.wav

 

400 kB, nie mialem nic do zrobienia MP3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki pliku nie ma albo problem z serwerem.. wrzuc gdzies indziej to moze cosik sie da zrobic

Jest jest, moze Ty masz problem z serwerem :/ ale ja nie mam gdzie wrzucic...

 

phran: ME45 + Ford Transit ;) a Ty ? (polowe jakosci i tak stracilem nagrywajac to na aparat :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jak to nagralem na nastepny dzien dalem posluchac calej klasie w szkole... 30% mowilo: "Znam to, czekaj, czekaj- zaraz Ci powiem... hmm nie pamietam" drugie 30%: "Kiedys to slyszalem w radio" no i jakas czesc nie znala ;)

 

Mam nadzieje ze ktos wie ;) albo ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jak to nagralem na nastepny dzien dalem posluchac calej klasie w szkole... 30% mowilo: "Znam to, czekaj, czekaj- zaraz Ci powiem... hmm nie pamietam" drugie 30%: "Kiedys to slyszalem w radio" no i jakas czesc nie znala ;)

 

Mam nadzieje ze ktos wie ;) albo ma.

zadzwon do radia i im to pusc to ci powiedza co to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze nic nie słychać ale gdzieś to słyszałem, i radziłbym pójść za rada fasola

no tak, tytul juz ktos potal 3 godziny temu (nie pisalesp osta 3 godziny chyba), a wy byscie do radia dzwonili
widocznie niektorzy za dlugo siedza przed klompem i maja juz slaby wzrok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie ze sie podepne...

Sluchalem niedawno mixow Franka Bizarre i znalazlem tam 2 kawalki. Moze ktos zna autorow? (piosenki oryginalnie zmiksowane :? , wiec tylko wycialem)

Link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aRoo"]Pozwolicie ze sie podepne...

Sluchalem niedawno mixow Franka Bizarre i znalazlem tam 2 kawalki. Moze ktos zna autorow? (piosenki oryginalnie zmiksowane :? , wiec tylko wycialem)

Link

Podaj dokladna nazwe tego miksa to moze cos sie znajdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytul pioseneczki to  :  Gabin  - Doo uap, doo uap .

Na razie na imeshu nie moge znalezc, ale teraz juz nie odpuszcze ;P Wielkie dzieki.

nie ma za co.

Na kazzie jest tego full.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytul pioseneczki to  :  Gabin  - Doo uap, doo uap .

Na razie na imeshu nie moge znalezc, ale teraz juz nie odpuszcze ;P Wielkie dzieki.

nie ma za co.

Na kazzie jest tego full.

Juz mam, na imeshu tez bylo ;) Leci wlasnie :P Playlista sie rozszerza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...