Skocz do zawartości
Nicky

Szybka Paczka

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedawałem kilka dni temu płyt z procem i pamiatkami na allegro, najpierw w pierwszy qpujacu się wycofał i wystawiłem jescze raz poszło przed zakończenie aukcjim bo się z klijentem dogadałem - zakończyłem aukcje, Wszystko było by oki, ale na życzenie qpujcego wysłałem to szybką paczką, po 2 dniach dostaje maila od kontrzachenta że nieodebrał paczki bo kupier naliczył sobie 90zł za przesyłkę, co przesyłka w do mnie wraca a ja nie ma zamiaru za nią płcić. Próbuje się dodzwonić do szybkiej paczki ale nikogo nie. Sprawa wynikła wczoraj wieczorem wiec wziałem się za to dzisiaj. Dodam jescze że zgodnie z cennnkim szybkiej paczki na ich stronce opłato winna wynosić 41zł a tu niewiadomo skąd 90zł.

Co robić, moze zaszła tylko pomyłka że strony kuriera i da się jakoś naprawić. Ja czekam na kase, klient chce płyte, aa kurier robi wszystkich w balona. Dodam jescze że masa przesyłki to 1,3 kg, nie zaznaczałem że delikatnie, przesyłkka za pobraniem, na koszt odbiorcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Raczej coś się kurier machnął i źle coś naliczył albo kupujący robi cię w balona bo sie rozmyslił.

 

2.Po co wysyłałeś szybką paczką ja jak sprzedawałem kiedys płyte+proca to dałem normalnie i doszła na drugi koniec polski po 3dniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do cholernej paczki nie mozna się dodzwonić, nieopodwiada infolina ogólnopolski, centrala, filia w gliwicach

Co za ludzie

mowilem, ze musisz do nich pojsc !! przez telefon to gowno zalatwisz !

taaaaaaa i givere se sobą zabierz i wystrzelaj wszystkich w pizdu :twisted:

 

a tak poważnie to faktycznie kurier się machnoł i wystarczy iść pogadać (ale bez givery... albo z :D) i sprawa się ureguluje i będzie spox.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysyłaj STOLICA jak ty płacisz za przesyłkę to

za 1kg 19,00

za 5kg 25,00

za 10kg 28,00

za 20kg 32,00

za 30kg 38,00

Możesz koszty przesyłki wliczać w cene rzeczy ktora sprzedajesz

a jak duzo wysyłasz to można wykupic tzw. STOLICA PACK

taka usługa kosztuje 23zł i mozna wysyłac paczki do 30kg w kazdy punkt polski (jedna wada trzeba wtkupic przynajmniej 25 szt.)ale jak ktos duzo wysyła to warto

wszystkie ceny sa cenami netto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co od wybrania się do Gliwc to raczej bedzie ciężko to jest jakiej 40km od miejsca zamieszkania, pozatym mam nadzieję że jednak uda się to załatwić telefoniczne - jak się wreszzcze do dzwonie to narobie dymu, poproszę kierownika, zmieszam z bloteme pierwszego gostka który się nawinie itd.

Zyczcie mi powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po długiej "rozmowie" z obsługą "szybkiej" paczki, udało mi się załotwić te sprwę. Wycofałem pobranie, co zmniejszyło koszt przesyłki o 30zł oraz pokryłem koszt przesyłki co zmniejszyło koszt o kolejne 20zł. Obecnie koszt wynosi tylko :) 43zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysyłaj STOLICA jak ty płacisz za przesyłkę to

za 1kg  19,00

za 5kg  25,00

za 10kg 28,00

za 20kg 32,00

za 30kg 38,00

Możesz koszty przesyłki wliczać w cene rzeczy ktora sprzedajesz

a jak duzo wysyłasz to można wykupic tzw. STOLICA PACK

taka usługa kosztuje 23zł i mozna wysyłac paczki do 30kg w kazdy punkt polski (jedna wada trzeba wtkupic przynajmniej 25 szt.)ale jak ktos duzo wysyła to warto

wszystkie ceny sa cenami netto :)

Stolica to shit, zawsze jak kożystałem ze stolicy to miałem problemy :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak btw to poczta Polska jest najlepsza !!

u ojca w robocie codzienie przychodzi kilka paczek mni z Servisco, Szybkiej Paczki itp ...

wszystko to SYF !!

rzucaja kartonami z przesylkami!!

ostanio przyszly czujniki z platyny za 9tys i wszystko polamane w 3 [gluteus maximus]!!

czujniki byly zawiniete w 4 folie z babelkami,+duuzo kartonu a to wszystko bylo w tube wlozone

wyciagamy czujniki z opakowania i masakra !

jakby ktos po nich skakal

 

z Szybka paczka jest podobnie , nei bede opisywal bo bardzo czesto cos przychodzi uszkodzonego

placisz 50 zeta za wysylke i masz zniszczony towar albo przychodzi z opoznieniem

Poczta Polska Roolez !

szybko , tanio i na czas :lol: wiem ze to glupio brzmi ale to prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyslij maila kupujacemu co sie stalo i ze za pare dni paczka do niego dojdze i wyjasnij wszystko z ta firma.. kiedys musisz sie do nich dodzwonic.

Jeżeli mówisz to do mnie to jestem w stałym komtakiecie z kupujacy pozatym sprawa został już załatwiona terz czekam na gotówke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio dostalem paczke z servisco i jest gites ;) 29.50 (brutto), za przesylke kompa (ok 8kg:)).... doszlo na drugi dzien, ale babka z info lini mnie straszyla :? dzwonie rano (w dniu w ktorym paczka mniala dosjc), bo na ich stronie nie dziala takie cosik do sprawdzania gdzie jest paczka. babka mi mowi, ze paczka jest w gdansku i ze dojdzie do mnie kolo 17 :? nie no spoko, jestem spokojny.... odwieszam sluchawke, a po chwili dzwonek do drzwi i gostek z :lol: na twarzy wrecza mi paczuszke :D

ogolem servisco spox :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Servisco wymiata :D

 

Dostałem kiedyś podeptany komputer, 8O na szczeście nie mój.

 

Na pudle był odcisk podeszwy, a obudowa miała wgniecioną ściankę tak

z 5 cm. Z trudem dało się odkręcić. Komputer był zapakowany w gazetę i dwie folię z pęcherzykami. I padł jeszcze dysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio dostalem paczke z servisco i jest gites ;) 29.50 (brutto), za przesylke kompa (ok 8kg:)).... doszlo na drugi dzien, ale babka z info lini mnie straszyla :? dzwonie rano (w dniu w ktorym paczka mniala dosjc), bo na ich stronie nie dziala takie cosik do sprawdzania gdzie jest paczka. babka mi mowi, ze paczka jest w gdansku i ze dojdzie do mnie kolo 17 :? nie no spoko, jestem spokojny.... odwieszam sluchawke, a po chwili dzwonek do drzwi i gostek z :lol: na twarzy wrecza mi paczuszke :D

ogolem servisco spox :)

Eeee tam. Poczta Polska rox. Wysłalem obudowę (14kg) priorytetem i z pobraniem. Cały koszt 25 zł a paczka była następnego dnia u adresata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeee.... Panowie, najlepszy pod względem tempa jest Masterlink. Na telefon wysłany z Ideii w Wa-wie do B-stoku czekałem 8 dni! Ale to mało. Wiedziałem, że tel. jest u nich od 4 dni i nie miał kto go przywieść. Wkurzyłem się i sam go odebrałem.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gościu mieszka na zadupiu lub tam gdzie niema 'bazy' szybkiej paczki to sie nie dziw ze taka kwota.

 

Dla przykładu np. wysłanie paczki 10 km od mojego miasta kosztuje x2 wiecej niz np. do Poznania przez to tylko ze miejscowość jest poza strefą działania firmy i trzeba zabulić za dojazd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gościu mieszka na zadupiu lub tam gdzie niema 'bazy' szybkiej paczki to sie nie dziw ze taka kwota.

 

Dla przykładu np. wysłanie paczki 10 km od mojego miasta kosztuje x2 wiecej niz np. do Poznania przez to tylko ze miejscowość jest poza strefą działania firmy i trzeba zabulić za dojazd.

Tak zwłaszcza że S P ma jedną siedzbie na województwo, i odległosć nie ma znacznie a jakbyć przeczytał wszystkie posty to byś wiedział skąd wzieła się ta kwota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...