Skocz do zawartości
Artur000

Problemy z monitorem w grze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakoś w środku września kupiłem monitor Oddysey G3 144hz. Wszystko było dobrze do czasu. 

Jakoś 3 tygodnie temu gdy włączyłem grę, zaczęły pojawiać się na moim monitorze szare poziome paski prowadzące przez całą rozdzielczość. Również podczas włączania monitor jakby wyłączał się i włączał. Monitor z komputerem mam podłączony kablem Display port (dodam tylko że kabel kupiłem drugi i jest to samo)

Mój sprzęt to: Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1650, Intel Core i5-4460 3.20GHz, 8gb ram.

Komputer nie jest stary a na pewno nie jest kalkulatorem, miałem oczywiście robić upgrade całego komputera ale dopiero w przyszłym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, alexvonrybka napisał(a):

To ,że zobaczysz czy to wina monitora czy grafiki?

Bo raczej sypie Ci się grafika nie monitor. Dla mnie to wygląda na  artefakty przy padniętych pamięciach. 

No dobra, ale dlaczego podłączając kabel HDMI wszystko jest okej? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Artur000 napisał(a):

No dobra, ale dlaczego podłączając kabel HDMI wszystko jest okej? 

Jakoś nie widzę byś wspominał wcześniej ,że podpinałeś też HDMI.

Mam nadzieje, że podpinałeś HDMI pod grafikę a nie pod płytę główną. (No offence - znam kilku ludzi którzy tak robili i twierdzili, że maja słaba grafikę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, alexvonrybka napisał(a):

Jakoś nie widzę byś wspominał wcześniej ,że podpinałeś też HDMI.

Mam nadzieje, że podpinałeś HDMI pod grafikę a nie pod płytę główną. (No offence - znam kilku ludzi którzy tak robili i twierdzili, że maja słaba grafikę).

Nie nie XD pod grafe podłączyłem tylko ludzie mówią że kabel Display jest lepszy pod gry dlatego też używałem właśnie jego. I tak podpiąłem kabelki HDMI i nie odłączało mi monitora oraz zniknęły te paski w grze

Tak samo podłączyłem monitor stary i też było git. Nie wiem co zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, B@nita napisał(a):
18 godzin temu, KamikazePL77 napisał(a):

Może wyjście w grafice/monitorze uległo uszkodzeniu albo coś ze sterownikami. 

 

18 godzin temu, B@nita napisał(a):

Kabel na pewno dobrze dociśnięty w monitorze i karcie? DP ma chyba taki jakby zatrzask.

jak dopinam to klika więc raczej z tym problemu nie ma, niedługo jadę do brata i wezmę monitor i kompa. Podłącze jego monitor do swojego kompa i jego kompa do mojego monitora. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...