Skocz do zawartości
bpjl

Firma ORICO - jakie macie opinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jakie macie doświadczenia ze sprzętem firmy ORICO? A zatem jaka jest wasza opinia na temat tego producenta?

Konkretnie mam plan wepchnąć komputer w najdalsze czeluści przestrzeni pod/za biurkiem i jedyne co muszę wyprowadzić "pod rękę" to porty USB. Znalazłem coś takiego:

b5ca1162-3e37-4b0c-93a7-8bf320a9af98.thumb.jpg.ee162b6e2c6982d20adc26532543c3b3.jpg

Takie rozwiązanie było by dla mnie wprost idealne. Oczywiście HUB w wersji aktywnej. No tylko ta firma. Z nazwą zetknąłem się parokrotnie jednak nigdy sam nie miałem nic tej produkcji a i nie znam nikogo kto by miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zadowolony z ich produktów. Mam:
- hub usb wkładany w otwór na kable w blacie
- kartę dźwiękową na USB
- obudowę na dysk nvme -> USB

Żaden z tych komponentów nie sprawił mi jeszcze problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki hub jak na zdjęciu (bez dodatkowego zasilania) - wpięty czytnik kart 4w1 kingstona, klawiatura genesis thor 401 oraz DAC. Na co dzień wszystko działa prawidłowo z małym zastrzeżeniem - raz miałem przypadek, że w klawiaturze nagle zgasło podświetlenie i musiałem ją ponownie wpiąć. Ciężko mi stwierdzić, czy winowajcą był hub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mój HUB dotarł i wreszcie znalazłem czas żeby go odpakować. Sprzęt wykonany naprawdę schludnie i solidnie. Podoba mi się.

IMG_20221202_150914734.thumb.jpg.b5af085990af3b2539f499c1dd1af271.jpg

Po podłączeniu test! I na moim stauszku komputerze, adapterze SATA<-->USB3 (wytarganym kiedyś z jakiejś zniszczonej kieszeni) oraz dysku Crucial BX500 500GB wygląda to tak:

2084810631_Zrzutekranu2022-12-02150655.png.88054747df3ebe1dc50fc56c5b8de414.png

Wyniki nie powalają (pewno przez całość tej konfiguracji) ale ja do szczęścia więcej nie potrzebuję. Oby tylko spisywał się bezawaryjnie.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...