Skocz do zawartości
Sinterius

Karta graficzna miga, brak sygnału

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, cześć.
Kupiłem używany komputer, podłączyłem i na monitorze pokazuje brak sygnału, obecnie jakiekolwiek serwisy komputerowe są nieczynne więc mam nadzieję, że uda się coś zdziałać na forum, gdy podłączę ten sam kabel do innego komputera obraz jest, więc to nie wina monitora.
Sprawdzane HDMI, DVI, DP na kracie oraz HDMI VGA na płycie głównej, na obu brak sygnału.

Dodatkowe objawy to migająca karta graficzna, zapala się/gaśnie co około 3 sekundy.
Bios nie pika przy uruchomieniu.
Komputer mimo, że pracuje kilka minut, po wciśnięciu przycisku power od razu się wyłącza, czyli nie uruchamia systemu tylko zostaje w biosie ?

Zotac GTX 1080 AMP Extreme
Procesor Intel core i7 4770 3,40ghz
Płyta główna gigabyte b85m d3h
Zasilacz OCZ-ZS750W-EU 
RAM : 2X8 GEIL EVO POTENZA

Proszę o pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

to kupując używany PC nie sprawdziłeś na miejscu czy jest sprany ? , czy raczej zakup wysyłkowy ? XD

13 godzin temu, Sinterius napisał:

Dodatkowe objawy to migająca karta graficzna, zapala się/gaśnie co około 3 sekundy.
Bios nie pika przy uruchomieniu.
Komputer mimo, że pracuje kilka minut, po wciśnięciu przycisku power od razu się wyłącza, czyli nie uruchamia systemu tylko zostaje w biosie ?

płyta główna wstrzymuje procedurę rozruchowa z jakiegoś powodu , można to ustalić po przez odpowiednia analizę

 np. na początek tak jak zasugerował , "Funky_Panda" , wyjmij tego GTX i kabel od monitora podepnij do odpowiedniego gniazda w płycie głównej.       

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...