Skocz do zawartości
Dobermann97

Minusowanie bez powodu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Taka luźna uwaga co do minusow na stronie glownej. Nie zalezy  mi jakos wielce , minimalnie stad ten komentarz, na reputacji, ale piszac normalne, kulturalne wiadomosci, nie obrazajac nikogo, dostaje po 6 minusow. Zastanawiam sie , kto to minusuje? Jacys sfrustrowani uzytkownicy? To jakas zemsta? Jest to troche zalosne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też mi się to nie podobało. Nadal nie podoba. Jednak przestałem z tym walczyć. Po prostu tam jest tak, że jak jesteś innego zdania, to dostajesz minusa (nie zawsze, ale dosyć często) - koniec. Czy jest to bez sensu? TAK! ... no ale taki tam "zwyczaj".

W sumie to jest jeszcze głupiej: jak zadasz pytanie (zupełnie serio, nie jakieś trollujące), to też możesz dostać minusy.

Wyciągnij teraz wnioski z tego co napisałem 😉

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Kyle napisał(a):

Kiedyś też mi się to nie podobało. Nadal nie podoba. Jednak przestałem z tym walczyć. Po prostu tam jest tak, że jak jesteś innego zdania, to dostajesz minusa (nie zawsze, ale dosyć często) - koniec. Czy jest to bez sensu? TAK! ... no ale taki tam "zwyczaj".

W sumie to jest jeszcze głupiej: jak zadasz pytanie (zupełnie serio, nie jakieś trollujące), to też możesz dostać minusy.

Wyciągnij teraz wnioski z tego co napisałem 😉

OK wyciagnalem wioski .Minusuja poprostu jacys lamerzy i sfrustrowani trolle. Brzydale i wykolejency, ktorzy chca sie dowartosciowac . :)))Amen.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...