Skocz do zawartości
Astec

Komputer z AMD FX 8350 w 2022 roku

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, ostatnio wszedłem w posiadanie platformy opartej o FXa 8350, MSI 970 Gaming i 2x4 GB RAMu. Wpadłem na pomysł zbudowania kompletnego zestawu komputerowego, którym mógłbym się trochę "pobawić" a później sprzedać. W związku z czym miałbym do was kilka pytań.
1. Jakie gry są w zasięgu tego FXa? Które działają zadowalająco, a do których nawet nie podchodzić?
2. Z jaka kartą graficzną najlepiej sparować ten procesor? 
3. Jaka jest sytuacja na rynku używanych komputerów z tamtych lat? Szybko trafiają się nabywcy czy ciężko jest sprzedać taki zestaw?
4. Jaka mogła by być reszta zestawu tj. obudowa (najlepiej z epoki), chłodzenie procesora, dysk i zasilacz (myślę o częściach z drugiej ręki)?
5. Czy 8 GB RAMu w dual channel jest na dziś dzień wystarczające czy lepiej myśleć o dołożeniu/wymianie kolejnych 8?
6. Jakim potencjałem OC może pochwalić się ten FX? Warto go podkręcać czy jest to gra nie warta świeczki?
7. Czemu maksymalna dopuszczalna  temperatura pracy jest taka niska (61° C)?
8. Jak wspominacie ten procesor? Mieliście a może nadal macie i go używacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...