Skocz do zawartości
Molious

Upgrade karty graficznej do 2000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam niżej wymienioną specyfikację i chciałbym kupić kartę graficzną do niego adekwatną, która przynajmniej będzie mu dorównywała osiągami lub będzie ciut mocniejsza od niego. Zestawik chyba się delikatnie zestarzał więc max 2000zł zdaje się powinno wystarczyć w tym celu - tyle planuje wydać. Chodzi mi to żeby nie marnować zbytnio procka (obecnie mam stare GTX 1050Ti). Chciałbym, żeby karta pasowała do tej płyty głównej i zasilacza. Jeśli ktoś zna jakiś dobry monitor 24' w cenie ok 600zł to także proszę o propozycję. Z góry dziękuję

1. Procesor AMD Ryzen 5 3600, 3.6 GHz, 

2. Płyta główna MSI B450 GAMING PLUS MAX

3. Zasilacz Chieftec Eco 700W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te szybsze pamięci to GDDR6X zamiast GDDR6 no i są no... szybsze 😄 Jak nie ma dużej różnicy w cenie to bierz co szybsze.

Tu masz porównanie obu kart https://www.youtube.com/watch?v=KvaNIb0SDN8

Kilka fps więcej jest ale d.. nie urywa, więc jakoś dużo nie ma co dopłacać.

Co do wersji OC to każdy ma swoje zdanie. Ja tam biore mniej wypasione wersje, byle taniej 🙂 Wersja OC najczęściej się sprowadza do +30-50 Mhz więcej i +100-150zł na paragonie. To ja to mogę jednym suwakiem w oprogramowaniu karty załatwić to samo za zero złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...