Skocz do zawartości
jakac

ile h w necie

Rekomendowane odpowiedzi

wlasniwe patrze na uptime kompa i wychodzi 1 dzien i 31 minut

a komp jest ciagle w sieci, ciagle cos sciagam :)

eee to malo mam teraz - 8 dni 11h ... :) w srode planuje krotka przerwe Miesieczny ruch na laczu 60 GB :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dostęp do internetu przez LAN więc jak tylko uruchomie kompa to jestem w necie - więc 12-15h na dobe.... ( a siedze przy nim jakieś 2-3h)

CZyli max jakieś 400h miesięcznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmmm mysle ze ze 12 do 16 h dziennie mam  8)  bylem u okulisty.... wzrok popsul mi sie dwukrotnie .... i bierzemy sie za okulary  :evil:

to widze ze nie jestem sam... eh... czas LCD`ka qpic... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komp online nonstop, chyba, że coś się zfajczyło to nie jest włączony :P A ja przy kompie około 7-10 godzin dziennie. Lubię dużo spać, sen jest najlepszy na to jak coś się ściąga i nie można się doczekać. Często z domu wychodzę na browary itp. Fajnie, jak się wróci i się widzi, że jak się bawiło to coś się ściągneło :)

 

/mam SDI/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh zalezy kiedy :P. Np. srednia z ostatnich 2 dni u mnie wynosi 0min 0sek :P. Poprostu mnie nie bylo :). A tak normalnie to w wakacje to 4-5h w tym ze czasem troche mniej raz troche wiecej. Teraz mam takie ograniczenie ze po 22 wylaczam kompa :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...